2023-08-23 14:48:55

Front-end arendaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime endaga liituma kogemustega FRONT-END ARENDAJAT, kelle töö sisuks on veebiprojektide väljatöötamine ja tootearendus. Sind toetab tehniliselt tugev kogemustega meeskond ja kompetentne arendustiim.

Ootused kandidaadile

Meie ootused kandidaadile:

  • valdad HTMLi ja CSSi väga heal tasemel;
  • valdad JavaScripti, jQueryt, SCSSi, Giti ja Drupalit heal tasemel;
  • omad töökogemust arendajana vähemalt 2 aastat;
  • oled kasutanud oma töös Drushi, Composerit, Webpacki/Gulpi;
  • mõistad veebipõhiseid teenuseid ja rakendusi;
  • oskad eesti ja inglise keelt heal tasemel.

Kasuks tulevad:

  • teadmised WCAG 2.0 AA standardist;
  • kogemused ReactJS-ga, Redux-ga või MobX-ga ja Material-UI-ga.

Ettevõte pakub

Me pakume:

  • mitmekesist tööd mainekate klientide projektides, kus saad ka sisuliselt kaasa rääkida;
  • kiiret personaalset arengut;
  • motiveerivat palka ning palgatingimuste regulaarset ülevaatust;
  • erialaseid koolitusi;
  • hea vibe’iga motiveeritud ja oskuslikku tiimi;
  • regulaarseid tiimiüritusi;
  • sporditoetust ja igapäevased snäkke kontoris.