Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671046
Kaugtöö võimalus

Front-end arendaja

Tallinn, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Tahad kaasa lüüa kiiresti arenevas tarkvara ettevõttes? Oled huvitatud pidevast enese arendamisest ja soovid õppida uusi tehnoloogiaid? See võimalus on just sulle!

Meie peamine fookus on veebirakenduste arendamisel ja disainimisel Sharepoint ja Office 365 platvormidel. Vajalik on ReactJS, Typescript, HTML ja SCSS valdamine heal tasemel. Kindlasti annab eelise MS Azure teenuste kasutamise ja valdamise varasem kogemus (Azure Functions, Logic Apps, Web Apps).

Kasuks tuleb C#, NodeJs, Powershell ja Sharepointi varasem kogemus ja oskused.

Ootused kandidaadile

Ootame sinult oskust loogiliselt mõelda ja analüüsida ning aru saada tellija ärivajadustest. Suudad kliendi soovid kirjeldada üheselt mõistetavalt ning luua vajadustest lähtuvalt lahendusi (veebirakendus).

Vajalik on eelnev kogemus front-end arendajana vähemalt 3 aastat.

Omad oskusi kasutada tööriistu VS Code, GIT, Azure Devops, Powershell.

Suureks eeliseks on varasem kogemus Sharepoint või Office 365 platvormidega.

Suhtled ja kirjutad vabalt inglise keeles. Kasuks tuleb hea eesti keele oskus.

Ettevõte pakub

Paindlikku tööaega ning kaugelt töötamise võimalust.

Huvitavat ja vaheldusrikast tööd modernsete arendusraamistikega.

Võimalust töötada koos oma ala parimatega.
Kogu tööks vajalikku keskkonda ning vahendeid.
Koolitame ja juhendame Sharepoint platvormi eripärasid võrreldes tavalise veebiarendusega.
Võimalus töötada täis- või osakoormusega.
Konkurentsivõimeline palk, millele lisandub töötaja panusest sõltuv projekti-preemia.

Tööpakkumise number
#671046

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 1800 - 3600 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. november 2020
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2020

Meie eesmärk on aidata muuta ettevõtete äri efektiivsemaks. Teeme seda läbi protsesside automatiseerimise ja info liikuvus parandamise. Samuti aitame ettevõtetel korrastada nende dokumente ning luua ilusaid siseveebi lahendusi.

Meie põhitegevus on SharePoint ja Office 365 ärilahenduste välja töötamine. Omame oma valdkonnas kogemust enam kui 10 aastat, oleme aja jooksul loonud mitmeid lahendusi ja projekte erinevatele ettevõtetele.

Pakume erinevaid teenuseid ja tooteid, mis puudutavad Office 365, SharePoint ja MS Azure tehnoloogiaid. Loome ettevõtetele erilahendusi nende ärivajadustest lähtuvalt, pakume meie poolt loodud mooduleid, migreerime andmeid, koolitame ja pakume konsultatsiooni.

Vaata rohkem