Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #675862
Kaugtöö võimalus

Front-end arendaja praktika

Lääne-Virumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Arendada veebilehti ja -rakendusi etteantud disaini põhjal erinevatele ekraanidele

Ootused kandidaadile

    Nõudmised:

  • Huvi infotehnoloogia vastu
  • Tugev soov õppida ja areneda
  • Kohusetundlikkus ja täpsus
  • eesti ja inglise keele oskus heal tasemel, nii kõnes kui kirjas
  • Oskus märgata detaile
  • Teed, mida lubad

  • Kasuks tuleb:

  • Teadmised veebitehnoloogiatest (HTML, CSS, JS)
  • Kokkupuude front-end raamistikega (jQuery, Bootstrap, React.js)
  • Kokkupuude Wordpress sisuhaldusplatvormiga

Võimalust alustada tööd IT-valdkonnas. Toetavat ja asjatundlikku meeskonda.

Hea võimalus ümberõppeks ja IT-valdkonda sisenemiseks. Tööpraktika võimalus töötukassas arvel olevale inimesele.

Tööpakkumise number
#675862

Lääne-Virumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
praktika
Kuulutus aegub:
12. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
13. november 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem