Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #667917
Kaugtöö võimalus

FRONT-END arendaja (Kaitseliit)

CVKeskus.ee klient
Eesti , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Asukoht: Eesti, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 15. september 2020
Kuulutus aegub: 4. oktoober 2020

Töö kirjeldus

  • React`il põhineva kasutajaliidese arendamine andmekogule

  • Andmekoguga seotud probleemide lahendamine, selle disainimine ja kvaliteetse lõpptulemuse saavutamine

Ootused kandidaadile

  • Põhjalikud teadmised React.js-st ja selle põhiprintsiipidest
  • Kogemus React.js töövoogude kasutamisega (Redux)
  • Arusaam UX-st ja veebirakenduse optimeerimisest
  • hea eesti keele oskus vähemalt B2 tasemel
  • suhtlemis- ja koostööoskus
  • usaldusväärsus, täpsus ja korrektsus

KANDIDEERIMISEL ANNAVAD EELISE:

  • API-de arendamise kogemus
  • xTee liideste arendamise kogemus
  • Teadmised MS SQL andmebaasidest ja andmebaaside modelleerimisest
  • Teadmised .Net Core Web API-st ja selle loomisest

Ettevõte pakub

  • Paindlikku tööaega

  • Konkurentsivõimelist töötasu

  • Erinevaid tööandja hüvesid

  • Tööleping või muud võlaõiguslikud lepingud

Tööpakkumise number
#667917

Asukoht:
Eesti, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
15. september 2020

Kaitseväe juhatajale otse alluva staabi- ja sidepataljoni põhiülesanne on nii sõja kui ka rahuajal kogu Kaitseväe strateegilise side korraldamine ja infotehnoloogiline toetamine ning kõrgemate staapide töökeskkonna loomine ja haldamine. Pataljon vastutab objektikaitse ning korrapidamisteenistuse korraldamise eest oma väeosas ning Kaitseväe peastaabis. Staabi- ja sidepataljonis õpetatakse välja sõjaaja- ja reservüksused, mille oskustele tugineb kriisi korral kogu Kaitseväe strateegiline side ja infotehnoloogia toimimine. Lisaks kuulub staabi- ja sidepataljoni koosseisu teavituskeskus, kellel on oluline roll Kaitseväes toimuva kajastamisel.

Vaata rohkem