Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669260

Freespingi seadistaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele

Kuulutus sisestati: 23. september 2020
Kuulutus aegub: 6. oktoober 2020

Töö kirjeldus

CV keskuse klient Afterone OÜ on 2004 aastast tegutsenud Eesti väike-ettevõte, mis pakub CNC freesimise ja -treimise teenust. Afterone on spetsialiseerunud kõrge kvaliteedinõuetega detailide valmistamisele, meie põhiklientideks on täpsust ja tarnekindlust nõudvad meditsiini- ning masinatööstuse ettevõtted.

Afterone OÜ ootab enda kollektiiviga liituma

5-teljelise freespingi seadistajat

Ootused kandidaadile

Ootame oma meeskonda freespingi seadistajat, kes:

  • omab vähemalt 1-aastast kogemust 5-teljelise freespingi seadistamisel
  • oskab kasutada SolidCAM-i, tunneb Heidenhain juhtsüsteeme
  • suhtleb vabalt eesti keeles
  • on õpihuviline ja arengule suunatud
  • oma töös on vastutustundlik, tähelepanelik ning hoolas
  • väärtustab meeskonnatööd

Ettevõte pakub

Afterone-is ootab Sind:

  • konkurentsivõimeline ja stabiilne palk
  • põhjalik väljaõpe, huvitavad koolitused ja õppereisid nii Eestis kui ka välismaal
  • tasustatud lisapuhkus jõulude ja aastavahetuse ajal
  • vaheldusrikas töö (väikesed partiid ja keerukad detailid)
  • kaasaegne töökeskkond, kõrgtasemel tehnoloogia, sporditoetus
  • põnevad ühisüritused sõbraliku ja lõbusa kollektiiviga
  • reaalne võimalus ettevõttesiseselt karjääriredelil kasvada

Lisainfo

Töö toimub esmaspäevast-reedeni kahes 8 tunnises vahetuses. Kahel esimesel töönädalal on tööaeg 6.30-15.00, igal kolmandal töönädalal on tööaeg 14.30-23.00.

Kui see töökoht võiks just Sulle sobida, siis ootame Sind kandideerima läbi CV Keskuse portaali.

Tööpakkumise number
#669260

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
6. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
23. september 2020

OÜ Afterone on 2004 a. asutatud väike-ettevõte, mille teenuseks on CNC freesimine ja -treimine. Oleme spetsialiseerunud kõrgemate kvaliteedinõuetega detailide valmistamisele. Meie põhiklientideks on täpsust ja tarnekindlust nõudvad meditsiini- ning masinatööstuse ettevõtted.
Afterone kuulub pere-ettevõtte gruppi, mille asutajad Tanel ja Janno Joost ning tegevjuht Kristjan Joost on pühendunud firma arendamisele. Grupi teine ettevõte EQUA OÜ on alates 1995 aastast spetsialiseerunud meditsiinitoodete valmistamisele ja metallitöödele ning pakub Afterone´le vajalikku sünergiat. Koostööpartnerid peavad meie tugevaimateks külgedeks usaldusväärsust, lubadustest kinnipidamist ja meeskonna pühendumust. Afterone missiooniks on olla kindlaks partneriks oma klientidele ja pakkuda metallitööde, treimise ja freesimise alal terviklahendusi. Eesmärgikindel tegevus kompetentsi tõstmisel on teinud Afterone’st kiirelt areneva ja eduka ettevõtte - 2013 ja 2014 a. on firma nomineeritud Gaselli tiitliga.

Vaata rohkem