Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #171012

Freespingi operaator

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- tootmistöö freespingil
- pingi seadistamine ja hooldamine
- toodangu kvaliteedi tagamine

Ootused kandidaadile

Vajalik eelnev töökogemus, jooniste lugemisoskus.
- eeldame täpsust, kiirust ja korrektsust
- suhtlemisoskust
Kasuks tuleb varajasem töökogemus erinevatel puidutöö pinkidel.

Ettevõte pakub

- arenemisvõimalusi
- mitmekülgset ja vastutusrikast tööd
- stabiilset ja perspektiivikat töökohta

Lisainfo

Vajadusel valmisolek ka teiste tööprotsesside tegemiseks.

Tööpakkumise number
#171012

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
10. detsember 2008

Valsiniidu AS on Eesti ja Rootsi erakapitalile kuuluv täispuidust mööblit tootev ettevõte. Oma tegevust alustasime aastal 1997.
Valsiniidu AS Valmistab mööblit peamiselt kasest ja männist. Oma toodangut viimistleme erinevate lakkide ja peitsidega. Ettevõtte tööliste arv on orienteeruvalt 70 ja kuu tootmismaht 2,3 miljonit EEK-i.
Praegu ekspordime 90% toodangust. Peamised kliendid asuvad Soomes, Rootsis Venemaal ja Ukrainas.

Vaata rohkem