Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #175594

Fotolaborant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Fotode printimine, filmide ilmutamine, töötamine skänneriga, fototöötlus

Nõudmised kandidaadile

Eelnev töökogemus, hea suhtlemisoskus,eesti ja vene keele valdamine, täpsus ja korralikkus, hea ADOBE Photoshop`i tundmine,

Pakume huvitavat ja mitmekülgset tööd kaasaegse tehnoloogiaga paindliku graafiku alusel

Tööpakkumise number
#175594

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
23. märts 2009

CVKeskus.ee klient

firma pakub põhiliselt Fuji kaubamärgiga fototooteid
ja fototeenust

Vaata rohkem