Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #361778

Fotokursuste juhendaja ★★★★★

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

fotokursuste läbiviimine, kunstiprojektides osalemine

Nõudmised kandidaadile

erinevate filmifototehnikate tundmine proffessionaalsel tasemel, näiteks pildistamine märjale plaadile(collodion wet plate process), pildistamine kesk- ja suurformaatkaameraga

Ettevõte pakub

huvitavat tööd toredate inimestega

Lisainfo

Palume cv saata otse meiliaadressile: info(ät)dannebrog.ee
Palume kirjeldada oma oskusi fotograafias, milliseid tehnikaid väga hästi valdate.

Tööpakkumise number
#361778

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
9. november 2014

Kunstikohvik korraldab erinevaid muusika- ja kunstiüritusi, sh Boiler Room kontserte, siiditrüki, modelleerimis-, krokii- ja fotokursusi, filmiõhtuid.

Vaata rohkem