Värsked tööpakkumised

Fotokursuste juhendaja ★★★★★

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 361778

Tööpakkumise number

361778

Töö kirjeldus

fotokursuste läbiviimine, kunstiprojektides osalemine

Nõudmised kandidaadile

erinevate filmifototehnikate tundmine proffessionaalsel tasemel, näiteks pildistamine märjale plaadile(collodion wet plate process), pildistamine kesk- ja suurformaatkaameraga

Ettevõte pakub

huvitavat tööd toredate inimestega

Lisainfo

Palume cv saata otse meiliaadressile: info(ät)dannebrog.ee
Palume kirjeldada oma oskusi fotograafias, milliseid tehnikaid väga hästi valdate.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
9. november 2014

Kunstikohvik korraldab erinevaid muusika- ja kunstiüritusi, sh Boiler Room kontserte, siiditrüki, modelleerimis-, krokii- ja fotokursusi, filmiõhtuid.