Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #219008

Fotograaf

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

+ Objektide ja töötajate pildistamine

+ Fotode töötlemine

+ LPS kodulehe kujundamine ja haldamine

Ootused kandidaadile

See amet sobib sulle, kui vastad järgmistele tingimustele

+ Adobe disaineerimisprogrammide kasutamisoskus ja olemasolu (Photoshop, Illustrator, jne)

+ Hea kogemus staatiliste objektide pildistamisel (loodus, kinnisvara, jne)

+ Oled punktuaalne ja kiire

+ Omad haed kujutlusvõimet, oskad näha kujundust asjades, milles teised ei näe seda

Ettevõte pakub

+ konkurentsivõimelist palka (kasvutendentsiga)

+ uusi perspektiivseid tutvusi

+ interaktiivset tööd paindliku ajagraafikuga

+ mitmekülgset meeldivat töökeskkonda

+ huvitavaid kärjäärivõimalusi

Lisainfo

LPS on arenev organisatsioon, ning sellega liitudes Sinu areng toimub samas tempos kui ka meil.
Kui oled energiline, hea suhlteja ja piiramatu fantaasiaga, siis see koht on sulle.

Tööpakkumise number
#219008

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 400 - 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
9. veebruar 2011
Lisainfo palga kohta:
+ boonused

Leading Property Solutions OÜ põhitegevuseks on kinnisvara vahendusteenus.
LPS meeskonnal on pikaajaline kogemus nii elamispindade kui ka äripindade vahendamisel. Meie teame, et oleme sellel alal tugevad ning saame garanteerida 100% tulemust.
LPS'i põhitegevus toimub Tallinnas.
Samas meil on kogemus ja võimalus vahendada teistes linnades, piirkondades ja isegi riikides. Lisaks meil on olemas head koostööpartnerid erinevates riikides, seega meie saame partnerite kaudu välismaa kinnisvara kohalikkele klientidele vahendada ning vastupidi ehk leida välismaalastele just nende jaoks sobiva kinnisvara Eestis.

Vaata rohkem

Fotograaf