Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #630518

Fotograaf

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Inimeste pildistamine.
Nende abistamine erinevate riiete ja aksessuaaride valikul.
Klientidega suhtlemine.
Kassa kasutamine.
Fototöötlus programmi kasutamine(Adobe, Lightroom)
Klientide sisse tõmbamine.
Aktiivne müügitöö.

Nõudmised kandidaadile

Fotoalased teadmised
Hea suhtlemisoskus
Rõõmsameelsus
Eesti, Inglise ja Vene keel*
Ausust ja kohusetunnet

Omalt poolt pakume motiveerivat töötasu, noort ja sõbralikku kollektiivi, väga toredat töökeskonda.

Tööpakkumise number
#630518

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
4. detsember 2019

Crazy Art Stuudio on ainulaadne fotostuudio T1 Mall of Tallinn kaubanduskeskuses. Meie eripära on see, et meil on väga suur valik erinevaid kostüüme ja aksessuaare kohapeal.

Vaata rohkem

You are applying to:
Fotograaf