AvalehtKarjääriabiTööturu foorum
 

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Tööalased suhted > Tulumaksuvaba miinimum
Liina 06.10.2006 12:08 Tsiteeri
Tulumaksuvaba miinimum arvatakse ühekordse tasu puhul maha siis,kui Sa avalduse eelnevalt firmale teed.Kui ei tee, siis ülejäänud summa saad tagasi järgneval aastal tuludeklaratsiooni täites.
elgordo 08.09.2006 17:53 Tsiteeri
Läksin suvise koolivaheaja ajal tööle ühte suurde ja rahvusvaheliselt tuntusse firmasse ning sain juba esimesel palgapäeval tünga. Asi oli selles, et nad ei olnud minu palgast võtnud maha tulumaksuvaba miinimumi. Alles nüüd, kui ma käisin personaliosakonnas rääkimas, et mida nad oma arust seal teevad, näidati mulle paberit (ja ma üldse kuulsin sellisest asjast esimest korda) millele ma pidin alla kirjutama, et nad tõepoolest arvutaksid mu palgast tulumaksuvaba miinimumi maha. Selle palgapäeva saamata jäänud enam, kui 500 krooni ma ei näe kunagi. Ma tahaksin teada, et kas niimodi tõesti võib teha (seaduse järgi)? See peaks ikka päris ajudeta tegelane olema, kes tõesti arvaks, et sellist paberit on vaja.

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi
Palun sisesta turvakood, mida näed.

VIP tööpakkumised