AvalehtKarjääriabiTööturu foorum
 

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Tööalased suhted > Töö juuni, juuli kuuks.
INGRID S 02.04.2011 11:44 Tsiteeri
Tere,olen 27.a neiu ja soovin endale leida pikka ajalist lapsehoidmist,koduabilise,lasteaias abilise tööd,täis töögraafikuga Tln.Armastan väga väikseid lapsi,olen hoidnud 9.kuust last kunagi,olen hoidnud sõbranna last,saaks ka soovitus kirja sõbrannalt,õel kodus nüüdseks 6.a laps.Mängin nendega,käin väljas jalutama,annan süüa neile,võin teile koju tulla hoidma neid.Olen positiivne inimene,rõõmsameelne,aus,puhas,sõbralik,usaldusväärne neiu.Valdan Eestikeelt.Tahaks tööle hakkata juulikuust täis töö ajaga.Palun antke teada.
2 tüdrukut :) 08.09.2006 17:53 Tsiteeri
Tere. Oleme kaks 15 aastast lõbusat, lapsesõbralikku ja hea suhtlemisoskusega neiut, kes sooviks leida tööd kas juuni või juuli kuuks. Sobib nii lapsehoidmine, maasika korjamine - istutamine, töö rannas või veel midagi muud. Lastega kokkupuutume iga päev, kuna mõlemad omame väiksemaid õde ja venda. Lisaks eesti keelele valdame ka heal tasemel inglise keelt ning mõningal määral ka vene keelt. Ööbida võime koha peal ka telgis. Maksimaalselt oleme nõus töötama 3 nädalat.

Ootame pakkumisi meili aadressile liis91@hot.ee või siis kohe siia.
:)

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi
Palun sisesta turvakood, mida näed.