AvalehtKarjääriabiTööturu foorum

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Tööalased suhted > Täiskohaga töö lapsehoidjale alates sügisest 2011
Merli 02.08.2011 13:11 Tsiteeri
Tere,
Olen 22 aastane ning hoidnud erinevas vanuses võõraid lapsi umbes 6 aastat. Kogemused on iga lapsega väga erinevad, on olnud lapsi, kes tahavad rohkem tegelemist ja selliseid kes harjunud päeva eest oma multikaid vaatama. Lisaks on mul nelja aastane õe poeg ja 6 aastane venna tütar, keda ma olen hoidnud sünnist saati. Mulle väga meeldivad lapsed, õpin ülikoolis psühholoogiat ning seostan oma tulevikku sel alal samuti lastega. ma ei poolda vabakasvatust, minu meelest peavad olema siiski mingid reeglid, millele laps allub ja kõik ei tohiks käia lapse pilli järgi. laps vajab pidevat tegelemist, et saaks toimuda areng ning kindlasti ei seisne lapsehoidmine ainult lepse järele vaatamises, vaid just temaga tegelemises ja arendamises.Kõik lisaküsimused on teretulnud.
tervitades,
Merli
Karina 27.04.2011 22:53 Tsiteeri
Otsin täiskohaga lapsehoidjat alates septembrist 2011 oma 2-aastasele tütrele.
Tööaeg E-R 8:00 – 17:00; asukoht Tallinn, Mõigu
Konkreetne töötasu sõltub kokkuleppest, kuid orientiiriks on 400€ kuus.
NB! Oluline pole kutsetunnistus vaid sinu isikuomadused ja arusaamad lastekasvatusest.
Kui oled pakkumisest huvitatud kirjuta endast ja oma kogemusest lastega aadressil karina.joemaa@gmail.com ja pane kirjaga kaasa ka cv.
PS: Kui sul on endal väike laps ei ole see kindlasti takistuseks, mängukaaslased on igati oodatud

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi

Palun sisesta turvakood, mida näed.

VIP tööpakkumised