AvalehtKarjääriabiTööturu foorum
 

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Tööalased suhted > Taani elama
Ats 08.09.2006 17:53 Tsiteeri
Kas oleks keegi kes on maaeluga tuttav ja sooviks minna Taani elama-tööle. Tegu on ühe vana ökotaluga, kus tuleb peamiselt assisteerida lüpsi juures. Elamine-söök on prii, kuid palk on nadi, ca 7000-8000 eek kuus. S.t. et arvestatakse päevaraha, 120-150 DKK päevas. Muidu on nagu maal ikka, ainult inglise keelt peab mõikama.
Huvi korral saab infot kas tel. 53 417 042 või küsimusi saab saata ka gyllene.gripen@mail.ee
enn mändmets 08.09.2006 17:53 Tsiteeri
Tere.
Olen 35aastane Eesti mees.
Olin 6 aastat tagasi Taanis tööl,seakasvatustalus.Tunnen huvi kus kohas see asub
Taanis.Kui pikk on töö aeg,kaua võib Taanis tööl olla.
Ats 08.09.2006 17:53 Tsiteeri
Tervist.
Elukohaks oleks Taanis Helsingöri lähedane küla nimega Dronningmolle. Ca 15 km. Helsingörist, suhteliselt Rootsi lähedal. Töö aja pikkuse suhtes on 2 vastuse varianti - tööpäev kestab valgest valgeni, kohal võib olla aastaid, sest kuna tegu on on vana ökotaluga, mis kunagi tegeles koolitusega, on omanikul teatud immuunsus, keegi kontrollimas ei käi. Mina olin seal üle kolme kuu ja kohtasin teisigi kes olid seal kunagi olnud aastaid.
Põhitegevus on lehmade lüps ja lauda korrashoid ning üldised tööd maal. Loomi ca 60. Talvel on muidugi rahulikum, sügisel on ees veel külvid jne. Iseenesest on talu palju ajast maas, peremees on ka väga vana, kuid väsimatu.
Saad kaardi pealt vaadata kus see asub ja ise otsustada, asjaga suht kiire, peaksin talle teatama vahepeal. On olemas ka lennupilet, tuleb mingi summa eest ainult nimi ümber registreerida, kuid ei tea kas tuleb palju odavam , sõltub millal osta. Rongipilet on ka olemas, Kopenhaagen-Helsingör-Dronningmölle.
Kui on soovi, võin saata meili aadressile pilte, tel. tehtud, kuid midagi ikka aru saab.

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi
Palun sisesta turvakood, mida näed.