AvalehtKarjääriabiTööturu foorum

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Tööalased suhted > SUVEKS TÖÖD!
Piter Jonczyk 13.05.2011 16:48 Tsiteeri
MTS UK LTD - Услуги по документам,пособиям и трудоустройству в Лондоне и других городах Англии,
перечень свободных вакансий вы можете посмотреть на странице > www.twitter.com/rabotavanglii.

Поможем с легализацией в Англии для тех кто не имеет Европейских документов,
поможем приехать в Англию всем желающим,100 % гарантия (ГражданствО ЕС-ЕврасоюзА).
Driving Licence / Водительское удостоверение ЕС (EU) / UK.Имейте Гражданство ЕС / EU в течении 1 месяца
и ненужна будет виза в UK и не будет проблем с трудоустройством в Англии и Европе.Поможем с
подтверждением адреса / Bill,Peyslips,договор от работадателя,reference,письмо от работадателя и другое.
Поможем получить NIN,CSCS,UTR.Регистрация компаниЙ.Откроем персональный и бизнес банковский счет.
Поможем получить лицензию для работы в охране Security Officer,Door Supervisor,CCTV Operator,
гарантия получения сертификата,даже если английский язык плохой,также возможно без
посещения курсов получить сертификат на домашний адрес,гарантия трудоустройства Security SIA.

Пособия для разных категорий граждан : Материнское пособие (Maternity Allowance);Единовременное пособие
по случаю рождения ребенка (Sure Start Maternity Grant);Пособие на ребенка (Child Benefit);Налоговый кредит
(Child and Working Tax Credit);Пособие лицам с низкими доходами (Income Support,Working Tax Credit);Пособие
на уплату налога на дом и Council Tax (Housing and Council tax Benefit);Заявка на получение государственного
жилья (Council Housing);Пособия студентам (EMA);Пособие по безработице (Incapacity Benefit) ;Пособие по
инвалидности (Disability Living Allowance);Пособие по уходу (Carer's Allowance);Пенсионный кредит (Pension Credit).

Адрес офиса : MTS UK LTD,35-37 Grosvenor Gardens,London,SW1W 0BS,Victoria Tube Station.
+44(0)7715591261,07525429061,Skype demi6601236.
Если вас интересует работа в Лондоне и других городах Англии,
посетите страницу по адресу : www.twitter.com/rabotavanglii.
Kai 12.05.2011 23:19 Tsiteeri
Tere !Otsin tööd suvevaheajaks.Töö võiks asuda Tartumaal .Olen 20 .aastane ja tahaks kuhugi tööle minna.NB!Mul oleks seda väga vaja.
siiri 15.04.2009 16:09 Tsiteeri
Otsin tööd!56787874.19a.
veronika 08.07.2008 15:26 Tsiteeri
otsin narvas tööd olen 22 a Hästi kiire on sellega
aitäh :)
Marie 30.06.2008 18:00 Tsiteeri
Tere.
Minu nimi on Marie ja ma otsin endale tööd suveks.Olen 21 aastat vana.Elan Narvas.Olen aktiivne ,aus ja tähelepanelik. Palk ei pea olema suur.Iga töö soovib.
Helistage 5585401
Aleksandr Kotik 27.06.2008 11:34 Tsiteeri
Tere.
Minu nimi on Aleksandr ja ma otsin endale tööd suveks.Olen 17 aastat vana.Elan Tallinnas.Olen aktiivne ,aus ja tähelepanelik.Mulle ei meeldi end kiita ,aga tean et oskan inimestega hästi läbi saada.Oskan kolm keelt:vene,eesti,inglise.
Palk ei pea olema suur.Iga töö soovib.
Helistage 6006817,58118320,55663301.
Max 17.06.2008 13:36 Tsiteeri
Olen 13a poiss, soovin suveks tööd Tartu lähedal.
veronika 16.06.2008 13:55 Tsiteeri
otsin narvas tööd olen 22 a
Rebeka, Kristiine ja Claire 08.09.2006 17:53 Tsiteeri
Tere, oleme kolm tüdrukut Kesk-Eestist, vanustega 13, 14 ja 15. Otsime kiiresti tööd suveks, kuigi on juba alanud juunikuu. Oleme nõus ka tööga, millel on olemas elamispind. Aga Tallinnas oleks meil endal olemas koht kus ööbida. asjaga on KIIRE!
sobivad tööd on : lapsehoidmine, koristamine, aiatööd, kaupade pakendamine jm. Kõigega peaksime hakkama saama :)

NB! ASJAGA ON ÜLI KIIIIRE!

aitäh :)
lju 08.09.2006 17:53 Tsiteeri
Otsin narvas tööd .... Hästi kiire on sellega ... ette tänades
maria 08.09.2006 17:53 Tsiteeri
olen 14a Lõuna-Eesti tüdruk.Ja tahaks suvevaheajaks endale tööd.

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi

Palun sisesta turvakood, mida näed.

VIP tööpakkumised