AvalehtKarjääriabiTööturu foorum

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Tööalased suhted > Suveks tööd
Tarvo Pajus 28.05.2011 20:22 Tsiteeri
Sooviks tööd suveks mis oleks seotud puidutöö ja mööbli restaureerimisega. Restaureerimis kogemust 2 aastat, puidutöö kogemust üle viie aasta. Ootan huviga pakkumisi. Töökoht võiks Tallinnas olla kindlasti.Aitäh!
Diana 21.11.2010 02:04 Tsiteeri
Sooviksin leida tööd 2011. a suveks. Võiksin töötada Võrus, Põlvas kui Tallinnas. Olen 15.aastane. Endal on kaks nooremat venda, kellega on koguaeg olnud vaja tegeleda. Olen sõbralik. Oskan natuke inglise ja saksa keelt. Pakkumised võiks e-mailile saata .
Snežana 26.05.2010 21:29 Tsiteeri
Tervist , kas kellegil on pakkuda tööd suveks Pärnus? . Olen 17-aastane neiu. Töökas,abivalmis, sõbralik ja palju muud . Hästi sobiksin lapsehoidjaks , kuna olen kolme aastasest saadik hoidnud oma 4 venda ja ühte õde.
Ootan huviga pakkumisi :)
Julia 09.03.2010 15:47 Tsiteeri
Otsin lapsehoidja tööd suveks(2010).
Olen 17-aastane kohusetundlik ja sõbralik tüdruk Tartust. Lapsehoidmiskogemusi on palju. Olen hoidnud sugulasi ja tuttavate lapsi. Olen mitteametlikult töötanud ka lasteaias. Palka palju ei nõua ning aja ja koha suhtes olen väga paindlik. Võin hoida ka oma kodus, kus on lapsel ruumi väljas joosta ja on ka koduloomi. Olen vastutustundlik kuid samas lapsemeelne. Meeldin väga lastele, kuna olen loov ja lõbus, kuid tunnen ka piire.

Julia - 58142968
Yvette S 21.01.2010 17:57 Tsiteeri
Tere! Olen aus,töökas,sõbralik,kogemustega 17a neiu kes saab suvealgul 18.Otsin tööd nv-teks.( kuna argipäeviti hoian aastast tüdrukut ja pooleaastast poissi.)

40.-/h (Sobivad ka koristustööd)
Al 12.06.2009 22:52 Tsiteeri
Tere! 17-aastane poiss ei põlga tööd maasika või kurgipõllul. Samuti sobivad perfektselt ka maalimis- (kogemusi piisavalt) või koristamistööd. Suhtlen vabalt inglise ja saksa keeles. Asukoht: Tallinn/Põlva.
Diana 25.05.2009 10:58 Tsiteeri
Otsin suveks tööd. Olen töötanud lasteaias ning hoidnud oma väikevenda juba ajast, mil olin 4 aastane. Saan lastega hästi hakkama.
Samuti olen tegelenud klienditeenindamisega.

Kui kellegil on tööd pakkuda siis ootan pakkumisi meilile või tel. 53322939
Мариана 20.05.2008 21:26 Tsiteeri
ищу работу на лето . 18 лет. Можно в качестве няни или помошник воспитателя в детском саду . Аккуратная, честная, доброжелательная, активная . Предложения присылайте на электронный адрес .
lida 17.05.2008 11:48 Tsiteeri
ищу работу на лето. 18 лет.
Otsin suveks tööd. 18.а.
Kelly Valdna 23.01.2008 20:03 Tsiteeri
Olen tubli, töökas, abivalmis tüdruk kes otsib endale tööd lapsehoidjana vms. Olen 12 aastat vana. Töö võiks asuda Harjumaal või Tallinnas. Pakkumised palun e-mailile.
Anastassia Putnin 08.09.2006 17:53 Tsiteeri
Sooviks leida tööd suveks Tallinnas.Olen 14 aastane vastutustundlik,aus,kohanen kiiresti,ei vingu ega virise olen aktiivne ja lõbus.lapsehoidja töö sobiks ideaalselt aga ka muud pakutavad tööd sobivad otseloomulikult kahh.Valdan eesti ja venekeelt ja väheken inglise keelt loodan et kirjutate pea!

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi

Palun sisesta turvakood, mida näed.

VIP tööpakkumised