AvalehtKarjääriabiTööturu foorum
 

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Tööalased suhted > Pakun tööd!!!!
Kati 08.06.2009 13:28 Tsiteeri
I pakkumineRegistreeri end lehel www.on24.ee ning sisesta soovituskood LSLKNEB.Nüüd saate oma soovituskoodi. Lisaraha „teenimiseks“ saatke soovituskood e-kirjaga oma tuttavatele ja paluge neid, et nad registreeruks ON24 püsikliendiks ning sisestaks registreerumisel saadud soovituskoodi vastavale soovituskoodi väljale. Iga kord kui mõni Teie tuttavatest registreerub Teie soovituskoodi kasutades ON24 püsikliendiks, laekub Teie kliendikontole 30.- krooni. Seega on see väga lihtne viis mõne minutiga sadade kroonide teenimiseks, sest vaid mõni minut kulub ühe e-kirja kirjutamiseks ja selle saatmiseks kõigile oma tuttavatele. Juba 10 tuttava registreerumisel olete „teeninud“ 300.- krooni.

Teie tuttavatele on see kasulik, kuna registreerumisel soovituskoodi kasutades saavad nad oma kliendikontole rohkem raha kui ilma koodita registreerudes. Nad saavad 50.- krooni kliendikontole samal ajal kui ilma Teie soovituseta registreerudes saaks nad vaid 25.- krooni.

II pakkumine

Oleks pakkuda tööd, mis ei nõua palju aega ja energiat, samas teenistus on hea.

Niisiis, tegemist on Eestis loodud saidiga, täpsemalt Tartus. Sait avati just hiljaaegu. Töötab see liitumisrahade pealt, et midagi müüma ei pea, vaid ühekordne sissemakse 235 krooni. Ise teenisin sissemaksu raha tagasi paari päevaga. Mulle meeldib just see et ei pea mingitel reklaamidel klikkima ja kõik on arusaadavas eesti keeles lahti seletatud, tegelikult hästi lihtne süsteem.

Vahest arvatakse et tegemist on pettusega ja kindlasti teatud saitide puhul ongi ( milleks uskuda lehekülgi, mis lubavad ühe maili avamise eest 200 euri, see ei ole ju loogiline), omanikud on kuskil välismaal ja kui mingi probleem tekib pole ka kellegi poole pöörduda, ehk siis inimesi ei saa kätte, kirjadele ei vastata, raha jääb saamata.

Pettusega ei ole tegemist juba sel lihtsal põhjusel, et inimestele kes selle saidi lõid on kordades kasulikum kui asi toimib, sest mida rohkem inimesi sellega rahul on seda rohkem liitujaid ja järelikult nendegi sissetulek kordades suurem.

Seletan lahti, kui sina liitud minu alla, maksad 235 krooni, siis mina saan sellest rahast 45 krooni ja see inimene kelle alla mina olen liitunud saab 30 krooni, järgmine 15 krooni, järgmine samuti15 ja edasi 5 kuni 10 nda leveli inimesed saavad kõik 7,5 krooni. Kui sina liidad enda alla inimese saad kohe 45 krooni, kui liidad kõigest 5 inimest teenid 225 krooni ja oled põhimõtteliselt oma raha tagasi saanud, aga kui need sinu 5 liidetud inimest samuti igaüks 5 inimest liidavad , oled teeninud juba 975 krooni. Ja mida rohkem inimesi sinu all, seda kiiremini asi edeneb ja ka sissetulek, sest näiteks 25 inimest teevad tööd ka sinu eest ju, samal ajal kui sina võibolla magad. Loodan et said aru. Hästi lihtne rahatteenimismoodus, kui oskad inimestega suhelda ja sul on arvuti ja nett.

Igastahes soovitan, ja just sellepärast eriti, et süsteem sai alles alguse ja igas süsteemiga on kasulik liituda kohe alguses, ehk esimeste seas. Ja 235 krooni ei ole ju selline summa mis üle jõu käiks samas kui teenida on kordades rohkem. Olen ise kodune, olgugi et kõrgharidus on olemas ei leia tööd, sest tööturg on uskumatult kesine. Samas on seda hea teha ka lisatööna.


Niisiis kui olete asjast huvitatud, http://www.lastfast.eu/?page=leht&id=1sealt saate valida ülevalt paremalt eesti keele ja siis edasi - liitu kasutajaks. Seal küsitakse et kes on soovitaja, sest ilma soovitajata on liitumine kallim, sinna tühikusse kirjutage : kati.

Kui ülekanne sooritatud, saate ise hakata enda alla inimesi liitma ja raha teenima.

Kui teil peaks veel küsimusi tekkima, siis kirjutage julgesti


Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi
Palun sisesta turvakood, mida näed.