AvalehtKarjääriabiTööturu foorum
 

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Tööalased suhted > Pakun lapsehoidu Tartu linnas !
Kerstin Ruus 29.10.2011 19:32 Tsiteeri
Olen 23 aastane naine ja oman Lapsehoidja II kutsetunnistuse paberit, mis annab mulle loa hoida korraga viit last (ka. erivajadustega lapsed). Võtaksin hoida teie lapse oma koju, kus on palju ruumi, õues olemise võimalus, palju palju mänguasju ( ekstra loodud mängutuba majas ). Tegeleksin ka õpetamise ja arendamisega. Olen nõus hoidma lapsi alates esimesest eluaastast kuni 3,5 - 4 eluaastani. Kui on tõesti väga vaja, siis saan kindlasti ka noorematega hakkama. Hoiaksin last kas tunnipõhise tasu eest või kuutasu eest- olenevalt sellest, kuidas teile endale vajalik on. Võin hoida ka siis Teie last, kui Teil endal on vaja välja minna ja oleks vaja kellegi juurde last paariks kolmeks tunniks tuua. Olen täitsa olemas- vahvad mänguasjad, tore mängutuba ja hoolitsev hoidjatädi ootavad.
Olen varasemalt töötanud hoidja/kasvatajana lastehoiu teenust pakkuvas firmas. ( Töötasin lastega vanuses 1,5-3 aastat ).Minu ülesandeks oli lastele järelvalve tagamine ja hoolitsus kella 8.00 - 18.00ni. Mängimine, toitlustamine, riietamine, õpetamine ( käelised tegevused, muusika saatel liikumine, laulmine, võimlemine, õues käimine, rääkima õppimise arendamine, sotsiaalsete oskuste arendamine jms. ). Samuti olen hoidnud last ka tema oma kodus. Töö eest olen saanud alati positiivset tagasisidet nii lapsevanematelt kui ka lastelt. Olen väga rõõmsameelne ja positiivse ellusuhtumisga. Samuti olen kiire õppija ja kohaneja. Ootamatud olukorrad mind ei hirmuta (võimeline kiiresti tegutsema) .
Jään ootama Teie poolseid pakkumisi minule ja loodan, et leian endale mõned vahvad uued sõbrad !! Palju päikest Teile kõigile!!

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi
Palun sisesta turvakood, mida näed.