AvalehtKarjääriabiTööturu foorum

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Tööalased suhted > Otsin tööd
Jenny 20.09.2012 21:16 Tsiteeri
Tere, olen 13-aastane tüdruk, kes sooviks leida tööd tallinnas lapsehoidjana, nõudepesijana, koduabilisena, flaieristina. Olen usaldusväärne, kohusetundlik, energiline ja abivalmis. Oskan eesti ja inglise keelt. Töö võiks olla õhtuti, pärast koolitunde näiteks, nädalavahetustel sobib ka hommikuti ja päevasel ajal. Kõik pakkumised on tegelikult oodatud! :)
Ootan Teie pakkumisi enda meili aadressile : Heijennifer1@hotmail.com
LIIVI HANNI 25.05.2009 11:54 Tsiteeri
olen 43 a vana jaotsin tööd Keila vöi Tallina piires tootmis alal olentubli ja kohuse tundlik agakahjuks koondati mind töö vähenemise töttuoleksin väga tänulik kui keegi pakkub mingt tööd olen nöus ka välja öppele kui on vöimalik ootan tel 55604647
LIIVI HANNI 25.05.2009 11:51 Tsiteeri
olen 43 a vana jaotsin tööd Keila vöi Tallina piires tootmis alal olentubli ja kohuse tundlik agakahjuks koondati mind töö vähenemise töttuoleksin väga tänulik kui keegi pakkub mingt tööd olen nöus ka välja öppele kui on vöimalik ootan tel 55604647
Heiki 07.01.2007 13:57 Tsiteeri
Tere, olen19 ja otsin tööd Tartus, võiks olla tootmine või ehitus, olen kohusetundlik ja aus

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi

Palun sisesta turvakood, mida näed.

VIP tööpakkumised