AvalehtKarjääriabiTööturu foorum

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Tööalased suhted > OTSIN TÖÖD
Marianne 17.01.2012 00:01 Tsiteeri
Olen 17 aastane Tallinna tüdruk. Oleks väga vaja lapsehoidja tööd Tallinnas kooli kõrvalt, sest oleks tarvis koguda vajalik summa, et elama asuda oma enda korterisse, tööd oleks väga vaja, sest rahast on veidikene veel puudu ja mingisugunegi tööots aitaks sellele kaasa :)

Olen ennemgi lapsehoidjana olnud ja kogemusi on. Olen seltsiv, sõbralik, lastesõbralik ning saan nendega hästi hakkama ja ka kool on ilusasti korras ja see ei segaks :)(ning lastega läbisaamine hea, nii palju kui kuulnud olen. Sest kõik kes seda näinud, on seda öelnud). Kuid ei hakka ennast siin väga kiitlema ka, sest oma silm on kuningas ja kui keegi tahab ühendust võtta ja mind proovile panna, siis aga palun, Tulen kohale ja näete ise, kuidas saan oma tööga hakkama ja kas sobin teie perre!

Ootan kõikidelt kellelt saaksin positiivset tagasisidet mingisugustki kontakti, kirjutage. Ootan! :)

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi

Palun sisesta turvakood, mida näed.

VIP tööpakkumised