AvalehtKarjääriabiTööturu foorum

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Tööalased suhted > otsin suveks tööd !
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7    >>    Viimane [8]
Gertrud ja Marleen 17.06.2018 16:26 Tsiteeri
Oleme kaks tüdrukut, üks on 12 ja teine 13. Meil mõlemal on emakeeleks eesti keel ning oskame teise kooliastme tasemel inglise keelt. Eelnevad töökogemused puuduvad, aga oleme vastutustundlikud, positiivsed ja valmis õppima. Sooviksime tööd saada Tallinnas, augustis 2018. Pakkumised on oodatud meiliaadressile marleenpihl@gmail.com.
Regina 12.12.2016 20:46 Tsiteeri
Tere,
Olen 15-aastane neiu kes otsib mõnda tööd koolivaheaegadele. Oskan kõiki töid k.a. laste hoidmine, kokkamine, koristamine, aiatööd
Eliise 25.04.2016 15:10 Tsiteeri
Olen 12 aastane Eliise ja sooviks vaga väga suveks tööle. Ma olen enne töötanud flaierite jagajana.
Mulle sobib igasugune töö ja loodan et mulle midagi ikka leidub.
Võtke minuga ühendust.
Tel 56890828.
Marleen 08.08.2015 20:41 Tsiteeri
Tere, olen 12 aastane tütarlaps ja saan kohe 13. Otsin talveks tööd peale kooli nt koristajana, ettekandjana, talus sulasena, müüana, lapsehoidjana(minu on 4 a väike õde keda tihti hoian)! Olen väga töökas ja õppin uusi asju kiiresti! Mulle on iga töö jõukohane. Ma saaksin töötada alles 17:00. Väga hästi muidugi sobiks laupäev või pühapäev. Mulle meeldivad loomad ja väga hobused! Palun kirjutage mulle sõnumitesse või helistage! Telefon: 55622137
Kaia-Karina 02.07.2015 22:26 Tsiteeri
Olen 14. aastane neiu (Sügisel saan 15), otsin tööd juuli lõpuks ja augusti alguseks. Ma oskan teha kõiki töid nt: aiatööd, lapse hoidmine, esemete, pinkide, majade värvimine/lakkimine. Töö võiks asuda Türi ja Suure-Jaani ringis, vajadusel ka Tallinna kesklinnas. Kui on midagi pakkuda siis kirjutage e-mailile kaiakreits@gmail.com
Eliis Rebane 02.07.2015 16:16 Tsiteeri
Tere,
Olen 12 aastane tüdruk Tallinnast ja sooviksin suveks tööd. Näiteks mingite asjade müük, marja korjamine, flaierite jagamine, maskotiks olemine ja 4-7 aastaste laste hoid.
Kui teil on mulle midagi pakkuda, siis palun kirjutage adressile rebasekesene@gmail.com
Victoria 21.06.2015 14:07 Tsiteeri
Tere, olen 12 aastane tüdruk.
Sooviksin suveks tööd, näiteks lapsehoidmine ,asjade müük või abiline.

Kui on pakkumisi siis kirjutage mulle vjogimaa@gmail.com
Liis Helen 25.05.2014 21:57 Tsiteeri
Tere
Olen 12 aastane tütarlaps. Soovin suveks tööd (elan Tallinnas) näiteks laste hoidmine või marjade korjamine. Oma tegemistes olen täpne ja hoolas.
Kirjutage mulle: liishelen@gmail.com
Kätlin Klein 29.04.2014 21:22 Tsiteeri
Tere, Olen 15 aastane neiu ja otsin suveks tööd.
3 suve olen töötanud põldude peal rohijana ja istutajana. Väga palju kogemusi on mul eriti väikeste lastega, kellega ma viibin palju koos, olen hoidnud erinevas vanuses väikseid lapsi ja sooviksin ka nüüd suveks tööd saada. :)

huvi korral kirjutage palun mulle. katlin.klein14@gmail.com
Johanna 09.06.2013 23:11 Tsiteeri
Tere!
Olen 12-aastane Tartu tüdruk.Otsin suveks tööd.Ma võiksin teha tüdrukutele jõukohalist tööd nt. olla ajalehemüüja, jäätisemüüja, marjakorjaja.Sooviksin tööd Tartus.Ootan kõiki pakkumisi.
Kim 17.03.2013 14:01 Tsiteeri
Tere. Olen 18 aastane ja otsin suveks tööd. Valdan hästi soome keelt. Koik pakkumised on oodatud.
meelis 17.01.2013 18:04 Tsiteeri
Olen 23a noormees ja teen ükskõik mida, et raha saada. Ma mõtlen ikka, et ükskõik mida. Pakkuge julgelt seda mida mõtlete.
REINART ENELI 09.09.2012 14:03 Tsiteeri
Tere. Olen 24 aastane naine otsin tööd. olen töötanud, müüijana, elektoonikavirmas koostajana,
koristajana, talus sulasena, lõhkunud puid puulõhkumis masinaga. Värvinud maja, pahteldanud lakinud . Istutanud metsas taimi.
Otsin tõõd päevasel ajal hommikul kella 8- õhtul kella viieni. töökoht võiks asuda vändra vallas, või vändra alevis. telf nr on +37256338899
Ettetänades Eneli Reinart
Joanna-Maria Tamm 11.06.2012 09:37 Tsiteeri
Olen 16-aastane tüdruk Tartust,kes otsib suveks tööd.Varem olen töötanud kontserdipiletite müüjana, olen tüütanud ka malevlasena Rimi toidupoes kauba väljapanijana.Samuti olen teinud batuudikeskusesse seinamaalinguid ja aidanud seda korrastada.Olen töödanud ka kassas lillepoes müüjana, jaganud ka flaiereid ja muud.
Olen töökas,kiire õppija, väga positiivne ja rõõmsameelne inimene ning kõik pakkumised on oodatud!

Ühendust saab võtta emailil : joannamariatamm@gmail.com
Joanna-Maria Tamm 11.06.2012 09:36 Tsiteeri
Olen 16-aastane tüdruk Tartust,kes otsib suveks tööd.Varem olen töötanud kontserdipiletite müüjana, olen tüütanud ka malevlasena Rimi toidupoes kauba väljapanijana.Samuti olen teinud batuudikeskusesse seinamaalinguid ja aidanud seda korrastada.Olen töödanud ka kassas lillepoes müüjana, jaganud ka flaiereid ja muud.
Olen töökas,kiire õppija, väga positiivne ja rõõmsameelne inimene ning kõik pakkumised on oodatud!
Joanna-Maria Tamm 11.06.2012 09:32 Tsiteeri
Liis 09.06.2012 20:18 Tsiteeri
Tere,
Olen 15 aastane Tartu tüdruk ning otsin suveks tööd Tartumaalt. Olen varem töötanud
koertejalutajana ja jaganud flaiereid.

Kõik tööpakkumised on oodatud.
E-mail: liiss15@hot.ee
Tanel 09.06.2012 12:24 Tsiteeri
Tere
Olen 16-aastane noormees Tallinnast kes otsib tööd Tallinnas või Tallinna lähedal.Ma valdan eesti ja inglise keelt ning varasemad töökogemused puuduvad. Kõik tööpakkumised on oodatud minu melile:
tanelnee@gmail.com
toivo 08.06.2012 22:55 Tsiteeri
olen 12 aastane poiss. otsin suveks tööd tallinnas või pärnus et saaks osta tahvelarvuti. kõik pakkumised on oodatud. oskan eesti inglise ja saksa keelt. oskan hästi arvutit kasutada.
pakkumised saata tyyoyy@gmail.com
Alice Lokk 08.06.2012 16:43 Tsiteeri
Tere! Olen 17-aastane Tartu tüdruk ning otsin suveks tööd, kõik pakkumised on oodatud. :)
Olen kokku puutunud aia-ja koristustöödega. Valdan normaalsel tasemel inglise keelt.
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7    >>    Viimane [8]

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi

Palun sisesta turvakood, mida näed.

VIP tööpakkumised