AvalehtKarjääriabiTööturu foorum

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Tööalased suhted > Otsin suveks tööd!
1  |  2  |  3    >>    
mario 03.06.2011 16:22 Tsiteeri
hei! olen 14 aastane poiss ja otsin suveks tööd tallinnas. oskan eesti ja inglise keelt

tel 53308250
mario 03.06.2011 16:20 Tsiteeri
hei! olen 14 aastane poiss ja otsin suveks tööd tallinnas. oskan eesti ja inglise keelt
mario 03.06.2011 16:19 Tsiteeri
Яна 24.05.2011 20:41 Tsiteeri
Здравствуйте, меня зовут Яна. Мне 17 лет. Ищу работу на июнь/июль (дневная работа), возможно и на два месяца. Хотелось бы, что бы работа выпадала на рабочие дни, хотя и по выходным смогу, если понадобится. Работу ищу в Таллинне. Опыта работы так таковой нет. Как- то помогала уборщице убирать подъезды (около месяца). Люблю животных, у самой есть собака, так что опыт ухаживания за животными есть. Люблю детей, а точнее большинство маленьких детей сами тянуться ко мне. Есть небольшой опыт, так как есть маленькие племянники от года до 6 лет. Так же могу раздавать флайеры, газеты, возможно нужна помощь в магазинах, носить коробки, расставлять вещи на прилавках. (Хотелось бы по - возможности работать с подругой. Вдвоём справимся ещё лучше.)
Языки : русский (родной), эстонский (слабый, но понять и ответить смогу, уже приходилось :))
Трудолюбива, аккуратна, ответственна,пунктуальна, честна, дружелюбна, смогу найти общий язык, немного стеснительна, но думаю это поправимо :)
Мой телефон 58125129
Э - майл : jashkavegas@bk.ru
Очень жду ответа. Заранее большое спасибо.
Evelin Gummel 20.05.2011 22:05 Tsiteeri
Tere!)
17 aastane tüdruk on huvitatud töötamisest suvel. Räägin natukene eesti,inglise keelt, ja vene keelt, ning elan Rakveres.Olen töökas inimene.
Kaysa 16.04.2011 11:02 Tsiteeri
18-aastane neiu soovib suveks tööd.Eelkõige Tallinna piirkonnas.Olen usaldusväärne , kohusetundlik ja väga hea suhtleja.Oodatud on erinevad tööpakkumised.

kontakt: kaysaluht@hot.ee
Rasmus 15.04.2011 19:00 Tsiteeri
Tere !
olen 17 aastane noormees (mai 13 saan täisealiseks) otsin siis tööd endale praegusest hetkest kuni septembrini siis, sobivad igasugused pildistamised *( tehnika olemas ), baarmani tööd, ettekandja, töö võib olla ka füüsiline. olen kiire taibuga, õpin kiiresti, usaldusväärne tööline ei hiline ei viili tööst kõrvale. kontakteerige emaili teel lazy-god2@hotmail.com või telefonil 55627491Mobile
Eveli 12.04.2011 16:44 Tsiteeri
Tere!

Olen 17 aastane gümnaasiumis õppiv kohusetundlik neiu, kes otsib suveks tööd Tallinnas või Rakveres. Emakeeleks on eesti keel, valdan väga heal tasemel inglise keelt ning vene ja soome keelt algtasemel. Palju kogemusi on siiani lapsehoidjana, milles oleks võimalik saada ka soovitusi. Samuti olen kolm aastat käinud Õpilas Malevas maasikaid korjamas ja heakorra töid tegemas. Olen väga rõõmsameelne, positiivse ellusuhtumisega ning väga kiire õppija igal alal. Loodan leida tööd ükskõik mis alal.

Ootan erinevaid pakkumisi huviga:
eveli.sarap@gmail.com
Katarin 09.04.2011 15:31 Tsiteeri
Tere! Mina ja mu õde sooviksime leida suveks tööd Tallinnas. Väga hea inglise ja eesti keele oskus. Oleme 16 aastased. Väga kohusetundlikud ja õpihimulised. Sooviks töötada kohvikus ettekandjantena või ka köögis.
Karoliina 19.06.2009 12:38 Tsiteeri
Tere! otsin suveks tööd Lääne-Virumaal sobivad kõiksugused ametid. Olen 15-aastane tütarlaps ja teen oma tööd korralikult.
andke teada:
karoke@hot.ee
Eliisa 09.06.2009 10:03 Tsiteeri
Olen 18aastane aus ja rõõmsameelne neiu ning soovin leida suveks tööd Valga linnas. Varasemad kogemused kaupluses: kaupade vastuvõtmine, pakkimine, väljaladumine jms. Valdan eesti ja inglise keelt. Ootan kõiki pakkumisi.
Tel nr : 56701683
Tõnu 07.06.2009 21:22 Tsiteeri
Kaks rõõmsat ja tööhimulist 16-aastast noormeest otsivad suveks tööd.
arvuti oskused on head. Ei pelga ka füüsilist tööd;)
valdame (väga hästi) eesti keelt,(hästi) inglise keelt ja( algtasemel) vene keelt.
Kui teil on midagi pakkuda siis palun andke teada e-mailile:Tonu.ilves@mail.ee
Алёна 07.06.2009 02:17 Tsiteeri
Ищу работу на лето, желательно в Харьюмаа. 17 лет.
Алёна.
kinky88@mail.ru
Kristiina 05.06.2009 22:53 Tsiteeri
Tere,
Olen 17. aastane tüdruk Viljandist ning otsin suveks tööd. Olen varem töötanud erinevates poodides ning ka toidutelgis. Oleksin kohe päris tänulik, kui keegigi ühendust võtaks.

Päikest nendesse vihmastesse suvepäevadesse.
Indrek 04.06.2009 21:11 Tsiteeri
Tere, olen 19a eesti noormees ja sooviks tööd leida Pärnus. Arvutiga ja tabelitega tegelemine pole probleemiks, AO tunnistus on täiesti olemas, inglise keelega saan hakkama.
kelli 03.06.2009 21:24 Tsiteeri
olen 13a. ja soovin tööd saada valgamaakonnas müüa või lapsehoidja jne:)
Lauri 02.06.2009 22:11 Tsiteeri
Ter!
14-aastane poiss sooviks saada tööd viljandimaal.

Kontakt:
Laurtskass8@gmail.com
Dave 21.05.2009 23:50 Tsiteeri
Olen 16-aastane poiss ja otsin suveks tööd.
Kui väljaspool Lääne-Virumaad või välismaal oleks vajalik ka majutus.
Tunnipalk vähemalt 40.-
Küsimused:
Dave3@hot.ee
56324245
Sandra 12.05.2009 22:56 Tsiteeri
Olen noor ning lõbus 17. aastane neiu, kes otsib suveks tööd. Oma parimateks omadusteks pean suhtlemisoskust, kiiret õppimisvõimet, korreksust, tahet omandada uusi kogemusi ning positiivset ellu suhtumist.
Erinevaid pakkumisi oodates!
Maksim 08.05.2009 15:28 Tsiteeri
Tere ! Otsin suveks tööd. 13a poiss. Väga töökas !
Parem Ida-Virumaa maakonnas.

Ищу работу на лето, 13 лет мальчик, очень трудолюбив. Лучше в Ида-Вирумаа.

Kont.
tel. EMT 53036837
e-mail max959@hot.ee
1  |  2  |  3    >>    

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi

Palun sisesta turvakood, mida näed.

VIP tööpakkumised