AvalehtKarjääriabiTööturu foorum
 

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Tööalased suhted > Otsin partneri äri alustamiseks
Zahhar 08.09.2006 17:53 Tsiteeri
Otsin inimest, kes oleks huvitatud IT-alase äri alustamiseks (ei ole arvutitemüük ega veebikujundus). Olemas ideed, üldine äriplaan, mõned potentsiaalsed kiendid ja tagasihoidlik kapital. Lisakapitali hankimiseks on plaanis taoteda stardiabi. Äriga on kavas alustada k.a. suvel. Partnerilt eeldan vanus min. 21 eluaastat, kõrgharidust ning ettevõtluseks vajalikke iseloomujoonte olemasolu. Kasuks tuleb eelnev kogemus ettevõtluses, müügi-, projekti- või IT-juhimisel, autojuhiluba, isiklik auto ja arvuti.

Enda kohta alguseks niipalju: vanus on 23, IT BSc, 5-aastane töökogemus IT-alal. Hetkel olen ajateenistuses, lähen reservi k.a. juunis. Lähim info kirjavahetusel.

Kellel huvi on, saatke mail lühikese jutuga sellest, kes te olete ja mida seni põnevad teinud olete, miks otsustasite mu kuulutusele vastata ja mis IT-valdkonnas kõige rohkem huvi pakkub. Loomulikult kõikvõimalikud küsimused minu poole on samuti oodatud. Eks siis näeb mis sellest asjast välja tuleb!

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi

Palun sisesta turvakood, mida näed.

VIP tööpakkumised