AvalehtKarjääriabiTööturu foorum

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Tööalased suhted > Otsin lisatööd
Olesja 19.03.2014 14:27 Tsiteeri
sooviks leida tööd mida oleks võimalik kodus teha,andmete sisestamine nt..
Laura 30.05.2013 22:10 Tsiteeri
Tere! Otsin tööd mida saaksin teha lapse kõrvalt kodus olles.Andmete sisestus vm. Kõik pakkumised palun saata mailile.
Aet 26.01.2013 18:24 Tsiteeri
Otsin lisatööd põhitöö kõrvale. Võin teha andmesisestustööd, koristustööd või müügitööd, mida oleks sobilik teha töö kõrvalt.Igasugune muu pakkumine on ka teretulnud!
Enge 31.10.2012 18:29 Tsiteeri

Otsin lisatööd põhitöö kõrvale.
Sobib kodus töötamine, ka nädalavahetustel.
Vastused saata palun e-mailile: enge01@hot.ee
Ilona Jefimenko 02.09.2010 14:27 Tsiteeri
Kuna olen omandamas IT alast keskeri haridust ja olen kiiresti õppiv noor inimene ning oman andmete sisestamise kogemust arvan ma, et sobin antud ametikohale väga hästi. Samuti oman head eesti, inglise keele ja venekeele oskust.

Isiku omaduste alla: Hea pinge ja rutiini taluvus, kiire õppija ,korrektse töötegija ja olen väga aktiivste eluviisidega inimene.
Tiiu 11.04.2007 12:45 Tsiteeri
Otsin lisatööd põhitöö kõrvale.
Töötan alaliselt sekretärina, olen kiire andmete sisestaja, räägin vabalt inglise keelt. Sobib kodus töötamine, ka nädalavahetustel.
Vastused saata palun e-mailile: trixybel@hot.ee

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi

Palun sisesta turvakood, mida näed.

VIP tööpakkumised