AvalehtKarjääriabiTööturu foorum

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Tööalased suhted > Otsin lapsehoidjat
1  |  2    >>    
Artur 09.09.2014 02:26 Tsiteeri
Kindlasti proovige http://abimate.ee just mõeldud koduabiliste ja lapsehoidjate leidmiseks.
katrinkaljur 28.08.2014 23:12 Tsiteeri
minu vana nb.on aegunud,selleks kirjutan uuesti.
Olen 51a. naine,mul on kodus ka väike koolis käiv laps.
Soovin hoida oma kodus last vanuses 1.3.aastani.Olen kunagi ka lõpetanud Tallinna Pedagoogilise kooli selle vanuse laste erialal.Hetkel ise tööl ei käi.
Ootan pakkumisi e-mailile või telefon=59035577
Otsin Lapsehoidjat 26.08.2014 08:30 Tsiteeri
Otsin lapsehoidjat enda 9 kuusele tüdrukule oleks vaja vastavalt vajadusele. Mitte kõik päevad kuid umbes 1 päev nädalas vahel oleks kaks päeva järjest ja siis jälle vahepeal ei oleks üldse. Palk vastavalt kokkuleppele. Sobiks emale kes on enda lapsega kodune lisaraha teenimise võimalusena. Võib ka teha vahetustega ükskord hoian tema last ja teinekord jälle vastupidi. Hoidmine peaks toimuma minu kodus. Kellel huvi andke teada.
Keily 09.06.2014 18:02 Tsiteeri
Tere, olen rõõmsameelne ja hooliv 17.aastane neiu (juulis 18.a.) ning pakun end lapsehoidjaks Tartu linna või Tartu valla kandis.
Varasemad kogemused olemas (1.-6.aastaste lastega). Lastega läbisaamine on olnud väga hea.
Email: keilym11@hotmail.com
Ingely 02.12.2013 11:29 Tsiteeri
Tere!

Otsin tööd lapsehoidjana!
Olen 22 aastane, kohe 23ne. Kogemusi on alates 1 aastastest lastest.
Ma mõistan lapsi ja saan nendega hästi läbi.

Elan Tallinnas, käin tööl ja õhtukoolis, omandan keskharidust. Soovin leida midagi püsivat.

Ehk keegi usaldab ja annab mulle võimaluse, sest mina annan endast 100%.

I.
Kerti 27.11.2013 18:37 Tsiteeri
Tere! Otsin omale lapsehoidja tööd Pärnus, et peale kooli käia ja teenida natuke taskuraha. Olen 19aastane ja samuti on mul ka eelnev lapsehoidmiskogemus. Olen väga positiivne ja sõbralik ning saan lastega hästi läbi. Lapse/laste vanus ei ole oluline, tulen kõigega toime :) Ootan väga teie pakkumisi enda meilile, milleks on kerti.lapp@hotmail.com
katrin kaljur 17.11.2013 14:19 Tsiteeri
olen kodune ja mul on omal ka laps. otsin oma kodus lapsehoidmist--1-4.lapsega.olen ise 50 a.
vana.hel.56240903.K.
Kristin Linder 23.12.2012 19:14 Tsiteeri
kirsti:
otsin lapsehoidjat soomes,kolme aastasele tydrukule

Oleksin huvitatud sellest pakkumisest,mul on palju kogemusi,kodus on mul 8 õde,olen aidanud emal üles kasvatada,oskan süüa teha ja koristada. kristin .
Email : Badkristin666@hot.ee
Liina 04.06.2012 11:50 Tsiteeri
kuulutus vana juba, aastast 2008
Mirjam 27.05.2012 08:04 Tsiteeri
Tere! Tahaks suveks lapsehoidjana tööd. Olen 13 ja elan Tartus . Kui olete huvitatud mu pakkumisest siis võtke ühendust ja saatke mulle kiri e-mailile .
Hele-Riin 02.09.2011 21:59 Tsiteeri
Olen 15 aastane tüdruk Tartust ja sooviks tööd lapsehoidjana. Varasemad kogemused olemas :)
Ethel 14.06.2011 21:56 Tsiteeri
Tere . Olen 15-aastane tüdruk . Soovin suveks tööd Tartusse lapsehoidjana . On ka varasemaid kogemusi :).
Eve 30.05.2011 19:14 Tsiteeri
Tere.Olen sõbralik ja usaldusväärne.Otsin tööd lapsehoidjana.Olen hoidnud sugulase lapsi.Saan hakkama 1-3 aastastega.Pakkumised meilile, või telefonile:55983798
Kersti 15.05.2011 16:53 Tsiteeri
Tere! Otsin endale suveks tööd tallinnasse , või kuskile tallinna lähedale lapsehoidjana . Lastega saan hästi hakkama , olen lapsi hoidnud palju , tuttavate lapsi . Ise olen 13 , pisut noor , aga ma saan hakkama väga hästi . Võtke ühenudt ja pakkuge , minu meilile .
janely 11.05.2011 16:26 Tsiteeri
Olen 16. aastane, oktoobris 17 tütarlaps. Sooviks suveks tööd Pärnus või Pärnu lähedal, ise elan Paikusel. Eriti hästi sobiks lapsehoidmine. Endal kodus 3aastane väike vend, keda olen sünnist saati hoidnud. Saan kõigega hakkama. Võõrad lapsed pole ka probleemiks, kuna olen hoidnud vahel ka sugulaste ja sõbrannade õdesi/vendi. Pakkumised meilile, või telefonile: 58033525.
Kristine 28.04.2011 23:57 Tsiteeri
Otsin 4 aastasele tüdrukule lapsehoidjat, kes vastavalt minu töögraafikule tooks lapse veidi enne 18.00-i lasteaiast meie koju ja oleks seal kuni minu saabumiseni (kuskil 21.30) ning saaks vaadata ka nädalavahetusel, kui juhtun terve päeva tööl olema.
Asukoht on Mustamäel Kaja kultuurikeskuse lähedal.
Kui oled huvitatud, siis võta ühendust ja saada meilile palgasoov.
Carmen 26.04.2011 20:25 Tsiteeri
Olen 15 aastane neiu suvel saan 16 ning otsin lapsehoidjana suveks tööd !!
Olen hoidnud lapsi juba 7 eluaastast peale (täditütart).Mulle meeldib väikeste lastega tegeleda ning olen väga sõbralik.Hakkama saan igas vanuses väikelastega .
Doris 11.04.2011 19:34 Tsiteeri
Olen 13 aastane ja sooviksin suvel vähese palga eest hoida lapsi Tartumaal. Arvan, et saan hakkama alates mõne kuuse lapsega. Saan käia tihti, vajadusel jään ööseks.
Nelli 04.04.2011 19:47 Tsiteeri
22-aastane neiu otsib alates Mai kuus tööd Tartus või Tallinnas. Olen töökas, valmis õppima ja vastutustundlik. Kuna mina olen füsioteraapia tudeng, olen haigetega kokku puutunud ja tunnen huvi meditsiini vastu. On olemas lapsehoidmis kogemus. Oodatud igasugused pakkumised.
Kairi 01.04.2011 01:16 Tsiteeri
Tere ! Ma olen 15 aastane.Sooviks saada Töökohta!kõige sobivam tööpakkumine oleks lastehoidmine .mulle meeldivad väiksed lapsed nendega tegeleda on väga tore .ma olen ise väiksest peale väikseid lapsi hoidnud .
nendega toime tulla on väga lihtne asi .
mulle sobiks iga kell neid vaadata ja nendega tegemist teha !
mind loomulikult siit vist kätte ei saa aga kui midagi on kirjutage mulle maili peale oleksin väga tänulik kui saaks selle töökoha :)
praegused raha tingimused on kohutavad EI TEA ÜLDSE KUIDAS TOIME TULLA .

telefoni kahjuks ei ole mind saab ainult netti kaudu kätte eemail on olemas eks andke märku :)

1  |  2    >>    

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi

Palun sisesta turvakood, mida näed.

VIP tööpakkumised