AvalehtKarjääriabiTööturu foorum
 

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Tööalased suhted > Noormees otsib lisatööd
V. 26.04.2013 07:35 Tsiteeri
Tere! Olen peagi 21-aastaseks saav Tallinna mehehakatis ja olude sunnil otsin põhitöö kõrvalt lisatööd. Olen pikka kasvu ja turske kehaehitusega - sobivad kõikvõimalikud füüsilised ja välitööd. Eelnevad kogemused on aiapostide paigaldamisega, tänavakivide ladumisega ja ehitusjärgse prahi koristamisega.

Lisaks sellele võib pakkuda lisatöid arvuti- ja võõrkeelte alal. Räägin-kirjutan Eesti ja Inglise keelt, eelnevalt olen teinud tõlketöid suunal Inglise-Eesti ja ette näidata on ka eelmiseid töid, vajadusel teen ka proovitöö. Arvutialaselt olen väga hästi kursis: MS Word, Excel, Powerpoint, Adobe Lightroom, Photoshop jms programmidega. Olen väga tihe arvutikasutaja ja "jagan" arvutitest kõvasti-kõvasti rohkem, kui keskmine eestlane (seda nii riistvaralise kui tarkvaralise poole pealt).
Pakkuda võib nii ühekordseid töid kui ka pikemaid projekte ja töösuhteid.

Ise olen 20 aastane noor Tallinna mees, tööd teen meelsasti ja korralikult. Suitsetan, kuid alkoholiga probleeme ei ole.

Avatud kõikidele pakkumistele!

Cresado@windowslive.com
55979802
Veiko.

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi
Palun sisesta turvakood, mida näed.