AvalehtKarjääriabiTööturu foorum
 

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Tööalased suhted > Noor otsib tööd suveks!
Sven 04.05.2013 16:53 Tsiteeri
Tere!

Olen 18 aastane aktiivne ning sõbralik noormees Tallinnast ning otsin suveks tööd Tallinnas ning Tartus. Emakeeleks on eesti keel ning võõrkeelena omandan üsnagi heal tasemel inglise keelt. Eelnevalt olen tööd teinud eelmised aastat malevas ning ehitusprojektidel ehitusabilisena. Füüsiliselt olen vormis ning talun pinget ning koormust. Tööperiood ulatuks juuni kuust kuni augusti keskpaigani, ning palk orienteeruvalt vähemalt 300€/kuu. Tööpakkumisi ootan igast valdkonnast.
Kontakt: svenkanarik@gmail.com
Telefon: 58895912

Pakkumisi oodates, Sven.
Kätii 01.07.2012 22:03 Tsiteeri
Tere !
olen 13a noor , aktiivne , rõõmsameelne ja hoolitsev neiu . Otsin tööd koristajana v lapsehoidjana ! Olen koristanud väikeseid kaupluseid , ja hoidnud kolme last ! Olen suur lapse armastaja ja lastega ettevaatlik !sooviksin hoida last 2-6aastast , või koristada väikseid poode vms . Keila lähedal !

Ettetänades : Kätii !
Merilin 26.04.2010 16:49 Tsiteeri
Olen 17 aastane töökas neiu Tallinnast.Kõik tööpakkumised oodatud minu meilile.Räägin eesti,ingilse ja saksa keelt suhtlustasandil.Saan igasuguse tööga ilusti hakkama!
Kristina 24.06.2008 20:09 Tsiteeri
Tere!
Olen 18.aastane aktiivne neiu Narvast. Otsin suveks tööd, asukoht Tallinnas. Valdan keeli:estonian,russian,english. Olen huvitatud ettekandjaks, koristajaks
Elina 08.09.2006 17:53 Tsiteeri
Tere!

Olen 16.aastane noor aktiivne neiu Tartust. Otsin suveks tööd, asukoht soovitavalt tartus. Olen huvitatud lapsehoidmisest, kuid sobivad ka muud ametikohad ( müüja, koristaja jne). Olemas eelnevad töökogemused.

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi
Palun sisesta turvakood, mida näed.