AvalehtKarjääriabiTööturu foorum
 

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Tööalased suhted > Ettevaatust Staffer OÜ
Mr.K 10.10.2009 12:12 Tsiteeri
Käidud, tehtud, nähtud nii head kui ka halba. Hea talumisvõime peab olema, et maalrina seal teed tahad teha.Kusjuures pead olema ka hea standardiga kvaliteeti nõutakse ja kiirust ka. Mina kandideerisin abitööliseks ja tegin kõike muud kui olin abitööline. Pahteldasin, Tellingute tööline jms. Sellel firmal on organiseerimis võime kahjuks allapoole igasugust normaalset arvestust, kuid kui sallivust ja kannatust on ebamugavuste suhtes ei ole see koht nii halb midagi, aga olge valmis rabelema. Kõik oleneb kuhu firma alla teid suunatakse. Mõne firma all töötamine oli superlux mõne firma all, aga täielik orjalaager (piits ja ahelad olid ainult puudu)
Vaatleja 20.09.2009 07:56 Tsiteeri
Soome tööleotsijad kohtavad kindlasti Staffer OÜ
pidevat maalrite kuulutust. Lugedes tõesti ahvatlev, justkui pudrumäed ootaks soomes ees.Tegelt visatakse teile sadamas kätte leping abitöötajana ja teise firma nime all.Ärge lootkegi et saate ületundide eest tasu, nii kui soomlased, vaid jalaga tagumikku.Need nossovid ei julge isegi seda teha inimlikult, vaid käituvad, kui nurka kakanud kassid.Kuna pool eestimaad sealt raumast läbi käinud, pole enam tõenäoliselt mehi, kes selle firmaga tegemist tahavad teha. Siis lähevad loosi juba naised, keda saab lüpsta rahadega.Proovige järele, kes pole veel käinud ja lüpsta saate korralikult.

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi
Palun sisesta turvakood, mida näed.