AvalehtKarjääriabiTööturu foorum

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Praktika > Suveks tööd :)
1  |  2    >>    
kermo Unt 09.11.2013 14:03 Tsiteeri
Tere!
Vanus:17
Töökogemust otseselt ei ole aga olen väga kiire õppija ja lõbusa olemisega. Otisin suveks tööd/praktikat eelistatud on Tartu. Õpin Tartu kutsehariduskeskuses, kursuseks on El13, eelistatud töödeks oleks seotud elektriga
Markus 06.06.2013 10:59 Tsiteeri
Tere, olen 17 aastane noormees kes otsib suveks tööd. Tahan suveks tööd kuna oleks vaja teenida taskuraha. Sobiks igasugune töö mis ei käiks üle võimete. Olen kiire õppija ja usin. Otsin töökohta tartus või selle piirkonnas.
E-mail: markusmark24@gmail.com
Kristiina 31.03.2013 21:28 Tsiteeri
Tere ! Olen 17 aastane noor tüdruk , kes otsib tööd suveks Tartu linnas ! Olen aus ja töökas ! Valdan vene , eesti ja natuke ka inglise keelt. Meeldib igasugust tööd teha. Olen ka algaja pildistamises.

Здраствуйте ! Я молодая 17 летняя девушка , которая хочет найти работу на лето в городе Тарту! Честная и трудолюбивая. Владею русским , эстонским и немного англиским языком.Предпочитаю разную работу! Также начинающий фотограф!

Hello ! I am young 17 years girl , who is searching job for the summer in Tartu.Honest and hardworking.I own russian , estonian and a little of bit english language .I prefer a different jobs! And also i am beginner photographer!

kõik tööpakkumised palun saata : bulka-b@mail.ru
все предложения прошу прислать : bulka-b@mail.ru
all deals please send : bulka-b@mail.ru
Kristiina 31.03.2013 21:24 Tsiteeri
Tere ! Olen 17 aastane noor tüdruk , kes otsib tööd suveks Tartu linnas ! Olen aus ja töökas ! Valdan vene , eesti ja natuke ka inglise keelt. Meeldib igasugust tööd teha. Olen ka algaja pildistamises.

Здраствуйте ! Я молодая 17 летняя девушка , которая хочет найти работу на лето в городе Тарту! Честная и трудолюбивая. Владею русским , эстонским и немного англиским языком.Предпочитаю разную работу! Также начинающий фотограф!

Hello ! I am young 17 years girl , who is searching job for the summer in Tartu.Honest and hardworking.I own russian , estonian and a little of bit english language .I prefer a different jobs! And also i am beginner photographer!
Raiko Visnapuu 29.01.2013 16:48 Tsiteeri
Olen 14 aastane noormees ning otsin suveks tööd Pärnumaal.Töökogemusi on mul palju.Olen töötanud ehitusel abitöölisena,värvinud maju,lõhkunud ja ladunud puid,puhastanud tiike,lammutanud maju (põlenud-,vanu- ja muid sellised maju),puhastanud erinevaid telefone seest poolt (seda tööd teen aastaringselt),festivalidel ja muudel üritustelabikorraldaja olnud jne.

Ootan kõiki tööpakkumisi emailile raiko.visnapuu99@gmail.com
Anneli 21.06.2012 12:55 Tsiteeri
Tere!
Olen 17 aastane tüdruk Põlvamaalt, kes sooviks leida suveks tööd. Olen väga kohusetundlik ja asjalik. Valdan inglise, saksa ja natuke ka vene keelt. Töö võiks asuda Lõuna- Eestis.
Oodatud on kõik pakkumised!
Ühendust saab võtta: apalopson@gmail.com
Kristiina 18.04.2012 20:32 Tsiteeri
Tere! Olen 17 aastane tüdruk ja sooviksin suveks tööd. Eelnevalt töökogemused koristamises ja vahvlijäätiste müümises, samuti olen paar korda ka maskotina töötanud. Isiklikud väga head kogemused lastega (saan nendega väga hästi läbi.) Töö võiks olla pigem rohkem juulis ja augustis. Ootan erinevaid pakkumisi.
Marita 12.04.2012 15:38 Tsiteeri
Marita:
Tere! Olen 17-aastane neiu ja sooviks suveks tööd. Töökogemust otseselt ei ole aga olen väga kiire õppija ja lõbusa olemisega. :) Eriti meeldiks mulle töötada kas klienditeenindajana või lapsehoidjana aga ka kõik muud pakkumised on oodatud. :)
Marita 12.04.2012 15:35 Tsiteeri
Tere! Olen 17-aastane neiu ja sooviks suveks tööd. Töökogemust otseselt ei ole aga olen väga kiire õppija ja lõbusa olemisega. :) Eriti meeldiks mulle töötada kas kliendi teenindajana või lapsehoidjana aga ka kõik muud pakkumised on oodatud. :)
Taaniel 31.05.2011 21:50 Tsiteeri

Tervist!

16-aastane, äärmiselt töökas, noor ja andekas graafiline disainer otsib disainialaseid tööotsi. Disainida võin peaaegu kõike.

Näitan huvilistele eelnevalt valminud töid.
Estel 26.05.2011 16:46 Tsiteeri
Tere,
Sooviksin otsida juuni/juuli kuuks tööd Tallinnas poole kohaga. Olen 17-aastane keskkooliõpilane. Eelnevaid töökogemusi peale laotöö küll pole, kuid olen kiire õppija. Valdan väga hästi inglise ja eesti keelt. Aitäh!
Taavi Oja 16.05.2011 22:40 Tsiteeri
Olen 19 aastane noor, kes on lõeptanud Gümnaasiumi ja otsib suveks tööd Tartusse. On olemas kuueaastane töökogemus lihttöölisena, tehes nii teenindus-, müügi-, ehitus-, maalritööd kui ka korjanud, töödelnud ja pakendanud erinevaid köögivilju, korraldanud erinevaid üritusi. Täpsema informatsiooni saamiseks palun kirjutage e-mailile. Vastan kiirelt. Olen valmis igaks tööks.
Marko 27.04.2011 23:54 Tsiteeri
Sooviksin kooli kõrvalt tööd,olen 17 aastat vana ja saaks töötada õhtusel ajal või siis kokkuleppelisel ajal,tööpakkumisi ootaks võrust :),Olen sõbralik,tore,kohusetundlik.Pakkumised oodatud :)
Aitäh!
Roland 10.04.2011 21:39 Tsiteeri
Tere!

Otsin suveks tööd. Olen 14 aastane poiss, olen kohustetundelik, korralik ja sõbralik. Olen kõikidele pakkumistele avatud.
Kersti 03.04.2011 15:07 Tsiteeri
[user]Kersti:[/user][quote]Otsin suveks tööd, olen 15. aastane tüdruk. Tööd võib pakkuda võrumaalt, võib ka kaugemalt. Eelnevad töö kogemused olemas talus. Olen töökas, aus, sõbalik , kohusetundlik. Käin põhikoolis. Sobiksid klienditeeninduse ja müüja tööd, muidugi võib ka midagi muud pakkuda
Kersti 03.04.2011 15:06 Tsiteeri
Otsin suveks tööd, olen 15. aastane tüdruk. Tööd võib pakkuda võrumaalt, võib ka kaugemalt. Eelnevad töö kogemused olemas talus. Olen töökas, aus, sõbalik , kohusetundlik. Käin põhikoolis. Sobiksid klienditeeninduse ja müüja tööd!
Caroliine 04.01.2011 19:33 Tsiteeri
Otsin tööd kooli kõrvalt. Olen 17-aastane kutsekooliõpilane, hea mäluga,sõbralik, kohusetundlik ja hea suhtlemises.Kõik pakkumised on teretulnud!

Lugupidamisega:
Caroliine
Caroliine 04.01.2011 19:30 Tsiteeri
Otsin tööd kooli kõrvalt. Olen 17-aastane kutsekooliõpilane, hea mäluga,sõbralik, kohusetundlik ja hea suhtlemises.Ootab kõikki pakkumisi.

Lugupidamisega:
Caroliine
Caroliine 04.01.2011 19:27 Tsiteeri
Tere!
Otsin tööd kooli kõrvalt. Olen 17-aastane kutsekooliõpilane, hea mäluga,sõbralik, kohusetundlik ja hea suhtlemises.Ootab kõikki pakkumisi.

Lugupidamisega:
Caroliine
Rasmus 28.06.2009 16:49 Tsiteeri
Tere! Olen 17- aastane keskkooli õpilane, kes otsib suvevaheajaks tööd. Töökoht võiks asuda Rakveres või selle läheduses. Pakkumised oodatud meilile!
1  |  2    >>    

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi

Palun sisesta turvakood, mida näed.

VIP tööpakkumised