AvalehtKarjääriabiTööturu foorum

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Praktika > Suveks tööd
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7    >>    
Ott Arak 18.07.2018 23:16 Tsiteeri
Olen 11 aastane poiss, kes otsib suveks tööd, emakeel on eesti keel, oskan inglisekeelt väga hästi, hinded on kõik viied olnud, sügisel viiendasse klassi.. oskan kesktasemel kuulsas programmeerimiskeeles C++ programmeerida ja oleksin nõus ka raamatupidamisega, kui on teisi töid, võib saata ikka. Minu e-mail on ottarak2007@gmail.com ja telefoninumbri annan, võimalikule tööandjale
Aaron Altosaar 25.05.2018 14:50 Tsiteeri
Tere,

13.aastane noormees otsib suveks tööd. Tööperiood võiks jääda ajavahemikku 11.06-20.08.2018. Töökoht võiks asuda Harjumaal. Ma õpin kiiresti ja töötan hea meelega.

Pakkumised kirjutada e-mailile: aaronbro9@gmail.com
Aaron Altosaar
Kaisa ja Eleriin 21.05.2018 11:13 Tsiteeri
Tere, oleme 13- aastased tüdrukud. Otsime tööd lapsehoidjana või jäätisemüüjana. Sobivad ka muud tööd Harjumaa piires.Töötaksime heameelega koos.
Keeleoskused on eesti-,inglise- ja vähesel määral vene keel. Sooviks teenida veidi taskuraha ja saada töökogemust.

Tööpakkumised palun eleriin9@gmail.com ja
kaisa.parila@gmail.com
Marie-Helena Rajatamm 28.04.2018 15:25 Tsiteeri
[user]Marie-Helena Rajatamm:[/user][quote]Tere, olen 16 aastane (kohe 17) tüdruk. Otsin suveks 2018 tööd Võrumaale või Tartumaale. Emakeel on eesti keel, ning suhtlustasandil saan hakkama ka inglise ja saksa keelega. Natuke valdan ka soomekeelt. Olen kiire õppija, kannatlik, ning kohusetundlik. Varasem töökogemus on loomakasvatusega seotud. Oodatud on kõik tööpakkumise meilile mariehelena.001@gmail.com
Anna Buravtsova 14.06.2017 20:20 Tsiteeri
Tere!
Olen 16 aastane neiu, kes otsib suveks tööd. Varasemad kogemused kahjuks veel puuduvad, kuid soovin väga omandada erinevaid töökogemusi. Emakeeleks on mul vene keel, aga valdan hästi ka eesti keelt. Olen kiire õppija ja töökas.
Email:
buravtsovaanna@gmail.com
Milena Bayushkina 07.06.2017 15:48 Tsiteeri
Tere! Otsin suveks tööd Tallinnasse.Olen kuueteistkümne aastane tüdruk.Valdan vene, eesti ja inglise keelt.Olen töökas, sõbralik ja vastutustundlik.Oodatud on kõik pakkumised!
email: bayumile@gmail.com
Maria Schotter 06.06.2017 20:44 Tsiteeri
Tere! olen 15-aastane neiu. Ma otsin suveks tööd, soov teenida veidi taskuraha. Olen kiire öppija, kohusetundlik, hea suhtleja. Töökoht võiks paikneda Tallinnas või vähemasti selle lähedal. Räägin hästi inglise, saksa ja eesti keelt ja mitte nii hästi vene ja soome keelt.

Köik tööpakkumised on oodatud, mida varem seda parem!
tel:56315405
Iti-Marleen Plink 03.06.2017 17:33 Tsiteeri
Tere!
Ma olen 13-aastane tragi ja kohusetruu tüdruk, kes otsib juuni-juuli kuuks endale Tartumaal tööd. Sobib jäätise müümine ning maasikate korjamine. Oodatud on ka teised pakkumised. Oskan inglise keelt ning olen teinud varasemalt vabatahtliku tööd.
Itimarleen@hotmail.com
Merilin Kurgvel 30.05.2017 11:01 Tsiteeri
Tere.

Olen 20 aastane neiu. Sooviks suveks tööd leida Keilas. Olen avatud kõikidele pakkumistele. Olen töötanud eelnevatel suvedel Ensto Ensek AS monteerija/pakkijana. Ühendust palun võtta minuga kas meili teel või telefonil 55555325 .
Sandra Ristkok 01.05.2017 00:20 Tsiteeri
Tere. Olen 15-aastane ja otsin endale suveks tööd(juuni-juuli). Pigem otsin tööd Tartus.(ja tööd ma pigem ei karda)
sandra.ristkok@gmail.com
Marie-Theres Rannula 11.05.2016 23:03 Tsiteeri
Tere,
olen 16-aastane töökas ja sõbralik neiu. Otsin endale suveks tööd, kindlat tööpakkumist pole. Eelistaksin pakkumistTartu piirkonnas, kuid pole probleemi ka pisut kaugemate kohtadega. Suhtluskeeleks on eesti keel, inglise keelega saan samuti hästi hakkama.
Kõik pakkumised on oodatud e-mailile: rannula9@gmail.com
Parimat
Marie-Theres Rannula
Liisa-Marie Aksalu 04.05.2016 16:38 Tsiteeri
Tere! Olen 13 aastane, nõmmel elav noor neiu, kes otsib suveks tööd. Soov oleks tööle saada, sellepärast et teenida endale ise palka ja teha tööd. Võin teha erinevadi aiatöid, koristustöid, lapsehoidja jne. Töökoht oleks hea kas Nõmmel, Pääskülas, Laagris. Varasemalt olen teinud erinevadi aia/kodutöid ja olen ka olnud aasta aega kokkuleppelisel ajal ka ühe 5 aastase tüdruku lapsehoidja. Loomulikult sobib ka töö kuskil rannas jäätisemüüja vms.
Ootan erinevadi pakkumisi meilile - liisamarie2010@hotmail.com
Hanna 17.07.2015 12:19 Tsiteeri
Olen 16 aastane neiu ja otsin suveks tööd. Olen aktiivne, kannatlik, sõbralik ja hea meeskonnatöös.
Otsin harjumaa kandis tööd.
Kõik pakkumised on oodatud.

E-mail: Hanna.luht@hotmail.com
Melissa Johanson 25.06.2015 09:19 Tsiteeri
Tere!
Olen 13a. neiu Harjumaalt Kernu vallas otsin Tallinnas juuli-augusti kuuks tööd.Pakkuda võib kõike.
Taavi Laidna 19.07.2014 17:23 Tsiteeri
Tere olen 13 aastane noormees ja otsin suveks tööd. Sobib Juulist Augustini kõik päevad v.a nädalavahetused. Ise tahaksin muru niita aga sobivad ka muud tööd. Piirkond: Tallinna lähistel.

Ootan huviga pakkumisi.
Kaspar 14.07.2014 22:52 Tsiteeri
Tere!

Olen 16-aastane töökas, sõbralik ja heas füüsilises vormis poiss. Oskan rääkida eesti keelt ja inglise keelt. Otsin Tallinnas suveks tööd. Varasemad töökogemused on aia värvimine ja stantside valmistamine, aga kõik tööpakkumised on oodatud.

e-mail: kasparjoel.elias@gmail.com
tel. 56483117
Daniel Andreso 29.06.2014 14:16 Tsiteeri
Tere!
Olen 15 aastane noormes kohe varsti 16. Valdan väga hästi eesti ja vene keelt. Otsin suveks tööd, töö võiks olla füüsiline ja asuda Tartus või selle kandis.

E-mail: andresodaniel@gmail.com
Jaan 27.06.2014 18:05 Tsiteeri
Tere!
Olen 16 aastane väga heas füüsilises vormis poiss. Otsin suveks tööd. Töö võib olla igasugune, kuid eelistuseks oleks füüsiline töö (puude lõhkumine, trimmeri ja niidukiga niitmine, võsaraie). Töö asukoht võiks olla Harju maakonnas või selle lähedal.
Kõik pakkumised on oodatud e-mailile jaankurbel@gmail.com või vajaduse korral helistage 5274232.
Jaan 27.06.2014 18:02 Tsiteeri
Tere!
Olen 16 aastane väga heas füüsilises vormis poiss. Otsin suveks tööd. Töö võib olla igasugune, kuid eelistuseks oleks füüsiline töö (puude lõhkumine, trimmeri ja niidukiga niitmine, võsaraie).
Kõik pakkumised on oodatud e-mailile jaankurbel@gmail.com või vajaduse korral helistage 5274232.
Eigo 18.06.2014 19:39 Tsiteeri
Tere,olen tore ja s6bralik 17aastane noormees kes otsib suveks t66d,et natukese raha teenida.Pakkumisi ootan J6gevalt ja selle ymbruses.Kindlaid ootusi t66suhtes pole,olen n6us k6iki t6id tegema. ise eelistaks pigem fyysilist t66d rohkem aga olen teiste t66dega ka n6us! kui kellelgi on pakkuda midagi siis kiri postkasti eigo.pallo@mail.ee
tel 53642226
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7    >>    

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi

Palun sisesta turvakood, mida näed.

VIP tööpakkumised