AvalehtKarjääriabiTööturu foorum

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Praktika > Suveks tööd!
Roman 22.03.2013 16:30 Tsiteeri
Tere. Minu nimi on Roman, ma olen 17-aastane. Elan Ida-Virumaal (Kohtla-Järve). Väga otsin suveks tööd, sest mulle meeldib midagi teha kasuga. Olen töökas, vastutav ja aus. Mul on üks lihane õde, onutütar ja onupoeg. Kellega ma veetsin palju aega minu elus - seepärast oskan aru saada neid. Lapsele ka meeldib minuga aega veeta.
Mulle meeldib töötada isegi ebatavalises kohas (nt ratastes kovikus midagi müüa).
Ootan Teie pakkumisi!
romikxd@mail.ru
Roman
Raiko Visnapuu 29.01.2013 16:48 Tsiteeri
Olen 14 aastane noormees ning otsin suveks tööd Pärnumaal.Töökogemusi on mul palju.Olen töötanud ehitusel abitöölisena,värvinud maju,lõhkunud ja ladunud puid,puhastanud tiike,lammutanud maju (põlenud-,vanu- ja muid sellised maju),puhastanud erinevaid telefone seest poolt (seda tööd teen aastaringselt),festivalidel ja muudel üritustelabikorraldaja olnud jne.

Ootan kõiki tööpakkumisi emailile raiko.visnapuu99@gmail.com
Anneli 21.06.2012 12:56 Tsiteeri
Tere!
Olen 17 aastane tüdruk Põlvamaalt, kes sooviks leida suveks tööd. Olen väga kohusetundlik ja asjalik. Valdan inglise, saksa ja natuke ka vene keelt. Töö võiks asuda Lõuna- Eestis.
Oodatud on kõik pakkumised!
Ühendust saab võtta: apalopson@gmail.com
Mariann 29.04.2012 17:54 Tsiteeri
Sooviksin suveks tööd klienditeenindajana, sooviksin näiteks kuskile ilusalongi/solaariumikeskusesse Tartus. Endal klienditeenindusega kogemused olemas, õpin müüja erialal ja olen käinud 3-l praktikal. Tööaeg võiks olla suvel vahetustega. Võtke ühendust!
Marina Sang 22.02.2012 22:04 Tsiteeri
soovin suveks tööd tartus või selle ümber lapsehoidjana või koduabilisena, või koristada süüa teha ja muud sellist. olen 15 praegu veel
Tiina 05.06.2010 11:00 Tsiteeri
Olen 19 a. neiu, aus, kohusetundlik, sõbralik ja rõõmsameelne. Soovin leida suveks tööd, näiteks marjade korjamine, koduabiline, koristaja. Soovitavalt Tartu lähedale.

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi

Palun sisesta turvakood, mida näed.

VIP tööpakkumised