AvalehtKarjääriabiTööturu foorum
 

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Praktika > SISEKUJUNDAJA ASSISTENT
Kadi 18.07.2018 08:53 Tsiteeri
Tere!

Olen Tallinna Tööstushariduskeskuse Sisekujundaja Assistendi eriala neljanda (e. viimase) kursuse õpilane. Alates 2018 aasta Novembrist tuleb läbida mul veel viimane praktika mille kestvus on 3 kuud. (November 2018 kuni Veebruari algus 2019, kuupäevad on täpsustamisel)

Olen oma viimased praktikad läbinud klienditeenindajana, sisustustoodete õmblejana ning omal käel valmis teinud ka ühe väikese kontori projekti (projekt valmis Archicad21 abil). Sel aastal tuleks Praktika läbida sisekujundaja/sisearhitekti käe all, kes näitaks ja tutvustaks sisekujundaja igapäevast tööd, millised on ülesanded, tegevused ning milliseid programme töö juures kasutatakse. Praktika kohta otsin Pärnu, et kodule lähemal olla.

Olen väga positiivne, hea suhtleja ja kiire õppija.
Kui oleksid huvitatud minuga koostööst või tead kedagi kellel poleks kahju mind sisekujundaja töö maailmaga veel paremini kurssi viimast siis anna mulle märku. Soovi korral saadan ka oma CV.

- kadiraam@gmail.com


(Kui tegeled aga hobi korras sisekujundusega ning oled sisekujundaja omal käel siis ka sinu kiri on minu postkasti igati oodatud.)

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi
Palun sisesta turvakood, mida näed.