AvalehtKarjääriabiTööturu foorum

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Praktika > raamatupidamise praktika
Tatjana 28.01.2016 10:25 Tsiteeri
Tere
Olen Tallinna Majanduskooli esimese kursuse tudeng. Minu sooviks on leida praktikakoht raamatupidamise erialal. Kohaks oleks Harjumaa. Tänan abi eest.
tatjana_ivanova@mail.ru
Kerli 09.05.2013 13:41 Tsiteeri
Kerli:
Õpin Tartu KHK-s raamatupidamist. Kas oleks mõni väikefirma või korteriühistu nõus pakkuma praktikakohta :)

kirjutada saab ... krolts@hotmail.com
Kerli 09.05.2013 12:30 Tsiteeri
Õpin Tartu KHK-s raamatupidamist. Kas oleks mõni väikefirma või korteriühistu nõus pakkuma praktikakohta :)
Liis 10.01.2013 20:50 Tsiteeri
Tere!
Olen Tallinna Majanduskooli esimese kursuse raamatupidamise eriala tudeng. Sooviksin astuda järgneva sammu oma erialases arengus ja seoses sellega soovin leida praktikakohta, soovituslikult Tallinnas, raamatupidamisega seonduvale ametikohale. Praktika alguseks sobiv aeg on 26. mai. Praktika kestvus on vähemalt viis nädalat. Olen aus, töökas, hea õppimisvõimega. Ei karda probleeme ja nende lahendamist. Usun, et minu isiksuseomadused võimaldavad mul teie töökollektiivile oma panuse anda.
Igasugune raamatupidamisega seonduv tagasiside on oodatud e-mailile (lounap@tmk.edu.ee).

Lugupidamisega
Liis Õunap
Helen 09.11.2012 08:35 Tsiteeri
Tere.
Sooviksin leida praktikakoha, praktika kestaks 26 novembrist kuni 21 detsembrini 2012.
Kiire.
Pakkumised on oodatud e-mailile- helen503@hot.ee

Praktikakohaks võib olla Kiviõli, Kohlta-Järve, Jõhvi, Taliinn.

Ette tänades
Helen
Merike 17.09.2012 10:55 Tsiteeri
Raamatupidamise praktika.
Tere!
Sooviksin leida raamatupidamispraktika kohta Pärnus. Õpin majandusarvestuse ja maksunduse 2-kursusel. Praktika kestvuseks oleks 8 nädalat.
Pakkumised palun saata e-mailile. Merike.16@hotmail.com

Ette tänades,
Merike

Triin 03.09.2012 09:11 Tsiteeri
[user]Triin:[/user][quote]Soovin raamatupidamise alast praktikakohta Pärnus/Pärnumaal, õpin Lääne-Virumaa Rakenduskõrgkoolis 3ndal kursusel, olen kohusetundlik, aus, meeleldi aitan töödega.[/quot

Kontakteeruda saab: triin24@gmail.com
Triin 03.09.2012 09:07 Tsiteeri
Soovin raamatupidamise alast praktikakohta Pärnus/Pärnumaal, õpin Lääne-Virumaa Rakenduskõrgkoolis 3ndal kursusel, olen kohusetundlik, aus, meeleldi aitan töödega.
Enelin 02.11.2011 09:30 Tsiteeri
Enelin:
Tere!<br>
<br>
Õpin Tartu Kutsehariduskeskuses teisel kursusel majandusarvestust ning sooviksin leida praktikakohta jaanuari lõpust kuni Veebruari alguseni (1 õn=40 tundi).<br>
<br>
E-mail:sahhariid@hotmail.com<br>
<br>
Ette tänades<br>
Enelin

Lisaksin veel, et praktikakohaks võiks olla Tartu.
Enelin 02.11.2011 09:27 Tsiteeri
Tere!

Õpin Tartu Kutsehariduskeskuses teisel kursusel majandusarvestust ning sooviksin leida praktikakohta jaanuari lõpust kuni Veebruari alguseni (1 õn=40 tundi).

E-mail:sahhariid@hotmail.com

Ette tänades
Enelin
Kaili 07.10.2011 13:47 Tsiteeri
Tere,
Olen Lääne-Viru Rakenduskõrgkoolis teisel kursusel õppiv tudeng. Väga oleks vaja leida kohta, kus läbida praktika alates 28.novembrist. Praktika kestvusaeg on ette nähtud 4 nädalat ehk siis 23-nda detsembrini. Tore oleks, kui koht oleks Väike-Maarja, Rakvere või Tamsalu kandis. Kellel oleks sobivaid pakkumisi, palun kirjutage e-maili aadressil shakra@hot.ee

Ette tänades
Kaili
Reili 12.03.2011 19:12 Tsiteeri
Tere! Olen Lääne-Viru Rakenduskõrgkooli esimese kursuse tudeng majandusarvestuses (raamatupidamine) ning otsin perioodiks 04.04-29.04.2011; 09.05-27.05.2011;06.06-24.06.2011 (kokku 10 nädalat) praktika kohta Tallinnas/Rakveres/Tapal?? Aitäh abi eest.
Eva 21.10.2009 23:02 Tsiteeri
Tere
Olen Tallinna Majanduskooli teise kursuse tudeng. Minu sooviks on leida praktikakoht raamatupidamise erialal. Kohaks oleks Tallinn.
Praktika algab 16 november ja kestab 7 õppenädalat (1 õn=40 tundi). Igasugune raamatupidamisega seonduv tagasiside on oodatud emailile. (eeva_17@hotmail.com)
mariliis 13.10.2009 16:10 Tsiteeri
mariliis:
olen Lääne-virumaa rakenduskõrgkooli majandusarvestuse eriala teise kursuse tudeng ja otsin praktika kohta.

lisan siia õige e-maili aadressi
liis1701@gmail.com
tänades
mariliis 02.10.2009 15:50 Tsiteeri
olen Lääne-virumaa rakenduskõrgkooli majandusarvestuse eriala teise kursuse tudeng ja otsin praktika kohta.

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi

Palun sisesta turvakood, mida näed.

VIP tööpakkumised