AvalehtKarjääriabiTööturu foorum

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Praktika > Otsin suveks tööd.
Михкель 23.05.2013 22:34 Tsiteeri
Здравствуйте.
Мое имя Михкель, мне 18. Я ищу работу начиная с 24 июня и до 25 августа в Таллинне. Имею опыт работы, работал на АВВ монтером полтора месяца.Хорошо владею английским языком.
Email: ninzja112@mail.ru
Krista 16.06.2011 09:46 Tsiteeri
20-aastane neiu otsib suveks tööd, mis võib olla seotud klinediteendindusega, laotööga, administratiivse tööga, assisteeriva tööga jne. Olen aktiivne, vastutustundlik, suhtlemisaldis, kannatlik ja hea meeskonnatöös.
Oodatud on kõik pakkumised.

crysta1@hot.ee
Martin Aasa 06.06.2011 22:18 Tsiteeri
Tervist,

Olen väga vastutustundlik ja töökas noormees, hetkel 16 aastane ja sooviks saada kiiret tööd, sobib ükskõik mis. Ise elan Pärnus ja telefon on 58 258 567. Kõigil kellel on midagigi pakkuda, andku teada ;)
Kaia 14.06.2008 16:30 Tsiteeri
Tere!

Otsin suveks tööd!
Eelkõige sobiksid erinevad tööpakkumised Põlvamaalt või siit lähedalt. Eelnevaid töökogemusi eriti pole (ühe kuu töötasin puidufirmas Parkwood tehes erinevaid vajalikke töid, ka masinate taga), kuid olen kiire õppija ning väga kohusetundlik! Sobiksid erinevad klienditeeninduse ja müüja tööd!

Keskharidus on omandatud (lõpetan sel suvel Nõo Reaalgümnaasiumi).
eduard 30.05.2008 23:01 Tsiteeri
Tere. oleksin huvitatud tööst(suvel)
koristama objekte, mida iganes.
kõige paremini sobiks Tallinn.

nimi; eduard
vanus; 15. a
keele; vene, eesti
number; +37256694616
глеб михайлов 11.05.2008 18:15 Tsiteeri
Ищу работу на лето в Иыхви,Кохтла-Ярве, подходит любая неквалифицированная работа. Мне 16 лет, к работе могу приступить с 05. июня.
Sander Valk 21.04.2008 20:02 Tsiteeri
Sander Valk:
Sander Valk:
Tere, otsin suveks tööd, olen 15a poiss Tallinnast sobib ükskõik milline töö, vastavalt sellele, millega hakkama saan, soovin suve perioodil (3kuud) teenida raha ,et osta mootorratas (16 990.-) sooviksin teenida piisavalt raha (enadl olemas 5000.-) sobivad kõik asukohad üle Eesti (eelistaks: Tallinn,Hiiumaa või Saaremaa)

endal*

Tel: (+372)5656422
Sander Valk 21.04.2008 19:57 Tsiteeri
Sander Valk:
Tere, otsin suveks tööd, olen 15a poiss Tallinnast sobib ükskõik milline töö, vastavalt sellele, millega hakkama saan, soovin suve perioodil (3kuud) teenida raha ,et osta mootorratas (16 990.-) sooviksin teenida piisavalt raha (enadl olemas 5000.-) sobivad kõik asukohad üle Eesti (eelistaks: Tallinn,Hiiumaa või Saaremaa)

endal*
Sander Valk 21.04.2008 19:56 Tsiteeri

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi

Palun sisesta turvakood, mida näed.

VIP tööpakkumised