AvalehtKarjääriabiTööturu foorum
 

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Praktika > Lisaraha teenimine kodus...
tanel 21.02.2009 13:33 Tsiteeri
tere! kui ma hakkan registreeruma www.bux.to tahab ta saada sellist asja : E-mail Address For Payments ?????

mis või kuidas ? olen registreerunud siia www.Alertpay.com aadressil oskad aidata ?
mel 30.06.2008 00:02 Tsiteeri
asi tundub kahtlane
Sille 12.06.2008 14:36 Tsiteeri
mulle jäi arusaamatuks, kuidas ma sellest sõpradele teatan.Et, mis see http://bux.to/?r= siia puutub. Ma ei saa sellest nagu aru!!
MKL 02.05.2008 11:10 Tsiteeri
LOE LÄBI JA TEE OMAD JÄRELDUSED! Kui ei huvita, ära loe:) Oled huvitatud netis kerge vaeva eest väikese raha teenimisega? Järgnevat meetodit kasutates on sul võimalik teenida alates 10 dollarist kuni 100-200- ja isegi suuremaid summasi- NETIS, päevas raisates sellele vaid 3-6 minutit..... Pole paha? Alustuseks siis vaja registreerida endale kasutaja, mis võtab ka aeglasemal kasutajal aega max 10 minutit. REGISTREERI SIIT>>>>>>
http://bux.to/?r=LillekeFlow (Lahtrisse "AlertPay" kirjuta OMA e-maili aadress) Nüüd on raskem osa möödas! Pärast registreerimist vajuta bux.to lehel lingile „Surf Ads” , seal on 10-20 linki, nendele tuleb sul vajutama hakata. VAJUTA 1 LINGILE KORRAGA, ja kui see link avaneb, hakkavad üleval menüüriba all jooksma sekundid, kui 30 sekundit on täis tiksunud sulge aken ja tee seda sama kõigi järgnevate linkidega. Pärast kõikide linkide läbi käimist (vahepeal refreshi seda linkide lehte, siis klikitud lingid muutuvad punaseks ja läbi kriipsutatuks) ongi sinu töö üheks päevaks tehtud. Iga päev hakkab sulle neid linke tulema, nii et katsu igapäev aktiivne olla, et maksimum summa kätte saada! Ülevalpool toodud tehnikaga sa teenid 30 päevaga 5 dollari kanti(vahepeal tulevad automaatsed boonused), aga tahaks teenida rohkem, võiks lausa 100 dollarit päevas teenida eksole? Et teenida selliseid summasi, pead sa : Vajutama Bux.to saidil lingile „My Stats”(kus sa näed ühtlasi ka oma teenitud summat) ja samas on seal teksti sees aadress http://bux.to/?r=sinukasutajanimi nüüd hakka aga oma sõpradele seda sama tehnikat reklaamima, ning paku neile seda antud linki reistreerimiseks. Kui sa saad 2 sõpra nõusse, ja nemad hakkavad samuti aktiivselt klõpsima linke, teenid juba 5 dollari asemel ligi 15 dollarit kuus, kui aga 10 sõpra, siis summa suureneb 50 DOLLARINI KUUS! 100 sõbra puhul on summa juba 500 dollarit kuus!(Mis on üle 5000.- krooni!) Palju edu selle tehnikaga raha teenimisel! NB! Vältida abistavaid programme, samuti mitme kasutaja tegemist samalt IP’lt! Hiljem (või kohe) tuleb sul registreerida endale kasutaja www.Alertpay.com , seda kasutajat on sul vaja, sest sinna hakatakse sinu raha kandma- ning selle kasutaja pealt saad sa raha kanda oma isiklikule pangaarvele! Registreerimisel vali kasutaja tüübiks Personal Account! Esialgu ei pea sa oma pangakaardi andmeid pärast registreerimist sinna kirjutama hakkama, põhiline et sul see lihtsalt olemas oleks! Raha makstakse kenasti välja, räägin omadest kogemustest, muidu ma ei viitsikski seda reklaamida.

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi

Palun sisesta turvakood, mida näed.

VIP tööpakkumised