AvalehtKarjääriabiTööturu foorum
 

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Positiivne/negatiivne kogemus > Unic Management
Piret 12.10.2011 22:43 Tsiteeri
Tegelikult on nii, et neil on ju kogu info kodulehel olemas ja sellest räägitakse ka intervjuu. Mina käisin ka Unicuga sõbrannaga Norras tööl ja ei saa kurta. Palk oli see, mis lubatud (Norra mõistes väike, aga Eestis saadavast palgast 3 x ikkagi suurem), majutus oli okei, 3 korda päevas tasuta söök ja töö ei tapnud. Okei, oli raskeid päevi ka, aga neid on Eestis ka. Minu arust sain, mida lubati. Julgen soovitada küll, kes omapäi ei julge esimest korda välismaale minna. Räägitakse kõik ilusti selgeks, õpetatakse kuidas hotelli kohale saada, väga täpselt isegi, pilet saadetakse ka postkasti. Võtavad küll selle eest raha, aga sinu eest tehakse kõik ära. Esimeseks välismaiseks kogemuseks ideaalne.
bob 15.10.2010 23:31 Tsiteeri
Ma olen ise ka pettunud selles firmas! Nende kaudu sain ka Norra tøøle mindud, lepingut ei tehtud kauemaks kui 3 kuud vaid. See ei ole normaalne. Poole minu teenitud rahast nad vötsid endale.
Selline ettevöte tuleb kinni panna.. luba ära vötta..
Kui Sa tead mingit firmat, kes vötaks tööle tubli koka, siis palun anna teada. blummor(at)hotmail.com

Suur aitähh.
norrakas 12.07.2010 11:11 Tsiteeri
See ettevõte ei tegele tööjõuvahendusega vaid orjakaubandusega. Teine selline ettevõte on Job Norway. Norras nad juba paljudes kohtades sellega "tuntuks saanud" ja neid välditakse. Eestis aga võib CV keskuses lausa avalikult orjakaubandusega tegeleda.
eki 11.05.2010 14:16 Tsiteeri
Palun andke infot, millised on Teie kogemused selle firma teenuseid kasutades olnud.

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi
Palun sisesta turvakood, mida näed.