AvalehtKarjääriabiTööturu foorum
 

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Positiivne/negatiivne kogemus > Töötajate taustauuringud
kats 10.10.2012 08:44 Tsiteeri
Minu elu on täiestirikkunud eelnev tööandja.Kuna olin TI ja võitsin ka järgneva kohtu,siis pole võimalik üldse tööd leidagi.Kõigil teada.See asi peaks olema karistatav.
Vlad. 30.10.2011 10:37 Tsiteeri
Mul on põhjendatud kahtlus, et teatud ettevõtted ostavad infoteenust Töökaitsest või Töövaidluskomisjonilt selle kohta, kas tööle kandideerija on nende poole pöördunud kaebustega tööandja vastu. Loomulikult oleks selline teenus täielikult konfidentsiaalne.
Lullu 02.12.2008 16:40 Tsiteeri
Minul on just vastupidine kogemus. Küsiti minult uue töövestluse käigus, et mis ma arvan kui nad helistavad minu tausta uuringuks vanasse töökohta? Ma ei saanud nagu vastusele kohe pihta ja küsisin vastu et mis siis? Minu töösuhe lõppes küll normaalselt, et karta ju polemidagi! :)
osf 04.05.2008 06:55 Tsiteeri
Selge see, et kui oled töölt lahkunud ei meeldi see ja kui uus töökoht teeb taustauuringut, võiks see olla ka minule avalik mida küsitakse ja räägitakse. Et saaksin ennast kaitsta, mis oleks aus. Muidu on see inimeste järele tagaselja nuhkimine.
Ja reeglina ei räägita lahkunud töötajast midagi positiivset. Kui see tüükoht oleks olnud hästi tasustatud ja heade töötingimustega ei lahkuks sealt keegi.
Marko 15.03.2007 17:46 Tsiteeri
Tere.
Otsin näiteid, mil tööandja on töölesoovija taustat urides läinud liiale - ootan sinu või su tuttavate kogemusi, mil tööandja on rikkunud inimese privaatsust.
Otsin selliseid näiteid vastava artikli kirjutamiseks. LUBAN, ET EI KASUTA INFOT KURJASTI JA SINU VASTU.
Kui selliseid juhtumeid tead, anna siin foorumis märku või helista mulle 52 24 373 ja ma võtan ise üendust.

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi
Palun sisesta turvakood, mida näed.