AvalehtKarjääriabiTööturu foorum
 

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Positiivne/negatiivne kogemus > soovitus tööandjatele
Liis 12.01.2012 08:44 Tsiteeri
Kandideerija:
Sai kandideeritud ühte Eesti piirkonda Statistikaameti Rahva ja- Eluruumide loenduse tööpakkumisele. <br>
Mõne aja möödudes tuli eitav vastus a la täname, et kandideerisite jne. Saan kõigest aru.<br>
Aga miks saadetakse selline stampkiri-kirjast saab lugeda nagu ma oleksin kandideerinud üle 3600 teise kandidaadiga samale ametikohale. Saan aru, et on pandud üle eestiline, erinevate piirkondade, Võrust Tallinnani jne. kandideerinute arv.See pole ju reaalne? Kui minu piirkonnas oli kandideerinute arv ca. 300 näiteks.Ma ju kandideerisin ühes piirkonnas, mitte terves Eestis-päris suur vahe!<br>
Kas oleks olnud väga raske siis saata tõest infot, et teaksin ka paljudega ma enda piirkonnas kandideerisin!:-)<br>
<br>
See ei muuda minu jaoks midagi, aga tahtsin lihtsalt mõtet jagada!<br>
<br>
<br>


Samuti sai kandideeritud sellele rahvaloendusele.
Eitavas kirjas jäi koheselt silma täiesti mõistetamatuna see, et kui kandideerin näiteks Tartu piirkonda, kuidas ma siis terve Eestiga konkureerisin-see pole ju absoluutselt reaalne!Igas piirkonnas vajati erinev arv inimesi ja ma ju ei kandideerinud kõikidesse maakondadesse. Tõesti sürr!Kas personalitöötajad siis ise aru ei saanud või on Statistikaametil suurusehullustus ning peab kindlasti asja selle kandideerija jaoks segasemaks ajama-absoluutselt ülearune info! Aga vot-nii palju kui eri tööandjaid, nii palju eri arvamusi.
Arvo 25.11.2011 10:07 Tsiteeri
Liis:
Kallid tööandjad,<br>
<br>
Palun kirjutage lisaks eelpool mainitule töökuulutusse sisse ka siis juba see, et ühendust võetakse ainult väljavalitud kandidaatidega teatud kuupäevaks.Siis on teada inimesele, et selle kandideerimise võib maha kanda.Poleks ju raske!!!


Täiesti õige- kui juba nädal on möödas konkursi lõpukuupäevast ja ikka pole veel mingit tagasisidet saanud, siis ei teki just eriti sooje tundeid taolise firma vastu. Ma ei kandideeri huupi vaid ikka sellistele kohtadele, millest mu jõud ja mõistus üle käivad (kuigi teie seda ehk veel ei tea, sest olen tööandja jaoks ju tegelikult valge leht), aga kui teie suhtumine on selline, et valituks mitteosutunud tööotsijad on sisuliselt pahn, mida igal konkursil niigi jalaga segada, siis pean vist hoopis õnne tänama, et taolisse firmasse tööle ei saanud.
Ülle 19.11.2011 13:09 Tsiteeri
Niisiis, lugupeetud tööpakkuja! Ma olen hea tööline ja valmis Sinu juurde tööle tulema, aga kui ma loen Sinu poolt sisestatud kuulutust ning seal puuduvad elementaarsed andmed tööülesannete ning pakutava palga kohta, siis ma eeldan juba ette, et Sa püüad mind ära kasutada.Ning kõigepealt annab see ettekujutuse tööandja suhtumisest.Võib- olla oled Sa hea ja aus tööandja, aga kui kuulutuse taga seisab "palk peidetud", siis ma ei vajuta kandideerimise nupule.Parem lähen ära välismaale.Ja kaotaja oled Sina, tööandja, sest Sinu valikuvõimalus jäi jälle ühe võrra väiksemaks.See inimene, kes tuleb Sulle tööle palganumbrit küsimata reeglina ei ole huvitatud ka töötegemisest.Ning ma arvan, et siin on koht järelemõtlemiseks, sest varsti on läinud kõik korralikud töölised ning valida pole enam kedagi. Sellised mõtted tekkisid töökuulutusi vaadates.
Kandideerija 03.11.2011 13:32 Tsiteeri
Sai kandideeritud ühte Eesti piirkonda Statistikaameti Rahva ja- Eluruumide loenduse tööpakkumisele.
Mõne aja möödudes tuli eitav vastus a la täname, et kandideerisite jne. Saan kõigest aru.
Aga miks saadetakse selline stampkiri-kirjast saab lugeda nagu ma oleksin kandideerinud üle 3600 teise kandidaadiga samale ametikohale. Saan aru, et on pandud üle eestiline, erinevate piirkondade, Võrust Tallinnani jne. kandideerinute arv.See pole ju reaalne? Kui minu piirkonnas oli kandideerinute arv ca. 300 näiteks.Ma ju kandideerisin ühes piirkonnas, mitte terves Eestis-päris suur vahe!
Kas oleks olnud väga raske siis saata tõest infot, et teaksin ka paljudega ma enda piirkonnas kandideerisin!:-)

See ei muuda minu jaoks midagi, aga tahtsin lihtsalt mõtet jagada!


Tasuks mainida 17.08.2011 14:22 Tsiteeri
Tööandjad, olge nii kenad ja tuletage personalijuhtidele ja kõigile teistele töövestlusel osalevatele isikutele meelde, et iga kandidaat võib olla potentsiaalne järgmine kollektiivi liige ning temasse ei maksa töövestlusel üleolevalt suhtuda, isegi kui tegu pole ideaalse kandidaadiga. See mõjub firma mainele väga otseselt - mina küll räägin oma tuttavatele, kuidas mul töövestlusel läks, kuidas ja mida küsiti ja mille peale intervjueerija sapise märkuse tegi. Ma usun, et ma pole ainus.
Liis 27.07.2011 01:32 Tsiteeri
Kallid tööandjad,

Palun kirjutage lisaks eelpool mainitule töökuulutusse sisse ka siis juba see, et ühendust võetakse ainult väljavalitud kandidaatidega teatud kuupäevaks.Siis on teada inimesele, et selle kandideerimise võib maha kanda.Poleks ju raske!!!
Rita 17.06.2011 09:35 Tsiteeri
Pöördun AS Selveri tööandja esindaja poole- olge ausad niisugust kirjeldust nagu panete "Ettevõte pakub
sõbralikku tööõhkkonda ja toetavat meeskonda
tööd organisatsioonis, kus väärtustatakse inimest ja tema tööd
kaasaegseid töötingimusi ja -vahendid" vältige, sest see ei ole tõsi!!!!! Te isegi ei hinda, et inimene valdab võõrkeeli !!!!!!! Rääkimata sellele et on sõbralik tööõhkkond.
kristina 21.03.2011 16:41 Tsiteeri
Palk peab ikka täpselt teada olema. Vahemikud vajavad ka korralikku selgitust, et võimalik töötaja ikka aru saab, kuidas ja mille alusel makstakse! See pole ju ometi koht, kus peitust mängida!
Reet 07.02.2010 13:32 Tsiteeri
Tööapakkujad!Palun pange tööpakkumisse võimalikult palju infot, nii hoiate kokku enda ja tööotsija aega.Ka pakutav palk pange kasvõi vahemikuna, palk on muidugi kokkuleppe kõsimus, aga mingi summaga olen ju mina arvestanud ja Teil ka lihtsam, kui tingimused on konkreetsed, on juhuslikke kandideerijaid ka vähem. Sama käib vöörkeele nõudmise kohta- kaaluge kas ja kui palju on ikka raamatupidajal vaja suhelda võõrkeeles, või piirduks tema puhul nõue osata arve pealt teksti lugeda, mitte kliendiga soravalt suhelda.
heino 03.02.2010 13:50 Tsiteeri
Tööpakkumiskuulutusse pange võimalikult palju infot, või vähemalt pädeva inimese tel. nr., kes oskab küsimustele vastata. Ainult CV nõudmine ilma eelneva infota raiskab aega. Sellistele kuulutustele vastab ainult inimene kes on tõesti hädas.

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi

Palun sisesta turvakood, mida näed.

VIP tööpakkumised