AvalehtKarjääriabiTööturu foorum
 

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Positiivne/negatiivne kogemus > On keegi tööd ka leidnud selle portaali kaudu?
1  |  2  |  3    >>    
Merka 22.10.2011 20:13 Tsiteeri
Ma arvan, et keegi ei ole leidnud. Otsin mitu aastat tööd, kandideerin pea iga päev, mitte mingit tagasisidet ei tule, hakkan vist hulluks juba minema. Minu meelest see tõmblemine on täiesti tühja, mõttetud tööandjad.
naine36 19.10.2011 13:22 Tsiteeri
mitu aastat cv üleval olnud, vaatamisi 35, kuidagi väga vähe. Lõpetasin see suvi kooli, selline eriala, et tööpuudust ei tohiks olla, kuid kogemusi napib ja mida ei tule, on tööpakkumised. Kandideerimistele ei saa ma mingit vastust, see pahandab väga. Helistasin ühte firmasse ja küsisin kas neil on tööd pakkuda(kogemust on 4a), öeldi et on, saatsin cv, ootan juba 1,5 nädalat vastust...Olen vist liiga vana, tegelikult näen välja umbes 25-30, aga nr loeb ju. Läheks ausalt siit eestist minema, sügav masendus hakkab juba ligi hiilima. Öelge, kust saab tööd, minu mõistus enam ei võta?
Reet 11.10.2011 17:00 Tsiteeri
Aastal 2008 detsembrist sain selle polrtaali kaudu kandideerides töö. Elan Tartus, muidugi ma pingutasin veel ka sellega, et läksin sinna kohale ja uurisin ja tutvusin asjaga jne ja siis jälle helistasin, ühesõnaga olin aktiivne.
ats 16.06.2011 15:11 Tsiteeri
olen noor ja kõrgharidust omandav noor. olen tööd otsinud 2 aastat .igalpool vajatakse ainult kogemustega inimesi ..imelik kust peaks noor saama kogemuse kui teda tööle ei võeta isegi ei anta võimalust ennast tõestada. Ainult lollitatakse ... ja petekakse ...ma ei imesta et kõik noored siit eestist minema lähevad ...töökogemust saama. Tööandajd eestis on täisöönud tõusikud.
Maksim 23.05.2011 19:15 Tsiteeri
Selle portaali kaudu leidsin eelmise aasta lõpus tööd, kuigi registreerimise hetkest oli möödas pea 2 aastad.
tõnis 21.03.2011 16:00 Tsiteeri
sõbrad on, ise veel mitte - aga uskuma ju peab!
piip 02.03.2011 13:21 Tsiteeri
cons.

Tööotsijatelt ollakse küll nõus nõudma - CV, kaaskiri, motivatsioonikiri, referaat või essee ja veel foto jne - muidu tööandja ei vaata CV-d.

Tööandja, kes otsib töötajaid läbi portaali - on elementarne viisakus, et ikka teatakse inimest - kuidas kandideerimine käib (nt. kui 2 näd jooksul teile vastust ei tule, siis ei ole läbinud esimest vooru või, et esimesel voorul äraütlemiskirju ei saadeta) - kui soovijaid on ühele kohale 1500 inimest, siis on küll populaarne töökoht! :)
cons. 09.02.2011 11:57 Tsiteeri
Olen ise tööandja ja võin julgelt väita ,et kindlasti pannakse kõiki tähele.Kui panna ülesse näitkes kuulutus kus vajatakse ehitajat kuhu kandideerib 1500, siis kahjuks lihtsalt ei jõuta kõigi kandidaatidega ühendust võtta. Paljudega kellega olen kohtumise kokku leppinud, lihtsalt ei ilmu kohale, et pikk maa on sõita ja pole hetkel aega. No millest me räägime. Samas kui on pandud paika kindlad nõudmised töökohale ja kandideerijal pole neid , milleks üldse kandideerida. Loomulikult keegi neid cv-si läbi ei loe. Tekib tunne, et inimesed lihtsalt kandideerivad umbropsu, ei ole absoluutselt kuulutusi korralikult läbi. Ja need inimesed süüdistagu ennast ise kui neile ei vastata.Saage inimesed ükskord juba eru, et kuulutused peab ikka korralikult läbi lugema enne kui kandideerite.Samas lihtsalt ei jõuta kõigile helistada, et te ei sobi vastavale töökohale või ,et on vastav kandidaat juba olemas.
meesikas 09.01.2010 19:41 Tsiteeri
peale kooli lõppu olin samuti töötu, kuni otsustasin siin endale cv teha. Kuskil esimese kuu aja jooksul ei toimunud midagi. Lõpuks helistati mulle ühest firmast ja nüüdseks olen seal töötanud 2,5 aastat...... Väga tähtis on just see, kuidas sa oma cv ja kaaskirja sõnastad, sest see on peamine, mida vaadatakse.....
Maik 13.11.2009 17:28 Tsiteeri
Statistika

Siin leheküljel näed vaatamiste statistikat ehk seda, millised ettevõtted on Sinu CV-d vaadanud. Nüüd on Sul on võimalus tellida iga vaatamise kohta teade oma e-posti aadressile. Ettevõtte nimele klikates näed selle ettevõtte aktiivseid tööpakkumisi. Kui tunned, et ettevõte pakub Sulle huvi, võta julgesti ühendust!
Pealkiri Kordi vaadatud Teade vaatamisest e-postile
CV Sinu CV-d on vaadatud 37 korda >> Tellin
Ventilatsioonisüsteemi... Sinu CV-d on vaadatud 48 korda >> Tellin
Experienced tinsmith a... Sinu CV-d on vaadatud 8 korda >> Tellin
Soovid endast rohkem märku anda? Tutvu ka kuulutamise võimalusega >>
julgen väita, et inimestel pole cv õigesti koostatud ja kirjavigu täis. Tööandja ei viitsi sellistele üldse vastamagi hakata ju ja loeb selle läbi vaid seepärast, et üks kõhutäis naerda. Minu cv-d on vt küll päris hulgi ning olen saanud siit alati tööd.
Lugeja 15.10.2009 18:04 Tsiteeri
mul tütar on väga palju läbi cv keskuse kandideerinud aga tema cv-d pole selle 2kuu jooksul mitte vaadatudki ,mis meil siis veel vastusest rääkida.On tõesti tunne et inimene on ammu võetud kohle ja kuulutus on üles pandud ainult sellepärast et peab.
arks 15.10.2009 09:24 Tsiteeri
Kui palk ikka uus ja raske, siis peab välja kannatama, kasvõi veri ninast välja
jusss 20.02.2009 21:00 Tsiteeri
vanatoi olen sinuga tätsa nõus. Kandideerisin mingiks testostjaks, siiani pole vastust saanud. Aga olen näinud väikeste vaheaegadega sama kuulutust neli korda. Siis veel üks autoremondi firma ripub siin ka mitmendat korda. Kahjuks ei ole ma kõiki neid üles märkinud aga neid on palju.
Raigo 14.01.2009 13:19 Tsiteeri
Ei ole siit mitte midagi leidnud.
Kogu see värk siin jama.
Juba pea aasta tööd otsinud, tulemus- suur null.
Pakun et enamus tööpakkumisi on siin lihtsalt sellex, et asi olex firma siseselt "õige", tegelt vabale töökaohale juba inimene ammu olemas....
Ei pea vist eriti tark olema arusaamax, et onupoja poliitika on mängus......
P...erse kogu see värk, hakkan varastama, pohhui......
Pealegi, enamus tööandjaid on siuksed jobud ja kitsarinnalised, kujunadavad arvamust juba esmapilgust........ No olen jah pikkade juustega ja habemega, so what, mõistus on peas...... PÖÖBEL rsk.
Valeria 19.12.2008 19:52 Tsiteeri
Ответственная,порядочная женщина,31год ищет работу по уборке 2-3 часа
тел.: 56678703

naine(31a) otisb töö koristamisi (2-3 tundi) h
sass 25.11.2008 11:33 Tsiteeri
tegin ka siia konto ja esimesed kandideerimis nädalad ei andnud üldse tulemust.
hiljem tegin oma cv ilusti korda, kirjutasin viisakad kaaskirjad ja nüüd saanud juba ühe viisaka äraütlemise ja 2 konkreetset pakkumist.

+tööd on teenindus alal
+ei oma eriharidust
kustas 16.10.2008 15:34 Tsiteeri
SOOVIN LEIDA TÖÖD KÕIK PAKKUMISED ON TERETULNUD.
mees 05.09.2008 15:24 Tsiteeri
ei ole paistab suht mötetu olevat,olen tisler hariduselt,siis õppisin uue ameti ekskavaatorijuhiks,aa kunagi sain selle portaali kaudu iirimaale puusepaks aga seal tömmati lõpuks perse lohku ja kui lubasin ära minna lubati pedepoisid kohale kutsuda :D mida ähvardust :Dkui tööd pakutakse siis väga väikse palga eest,eesti tööanjad on nii ennast täis ühele helistasin pistis röökima mida venda sa hakkad 30km eemalt tööl käima mingi jobu oled või,ta ei lasknud mul selgitadagi et mul oli korter juba sebitud tema firma lähedale !!!!
maarja 17.07.2008 22:04 Tsiteeri
jahsuur küsimärk siit kaudu tööd leida, kõige suurem probleem ongi see et sa lähed kohale ja siis öeldakse et on olemas. Minul isiklikult oli hiljuti selline situatsioon et tööandaja ise ka ei teadnud kas tal läheb töötajat vaja.Otsisin koristajatööd leitsinendale täpselt sobiva ja maei saatnud CVd vaid helistasin kutsuti vestlusel ja öeldi et tule homme proovipäevale.Läksin siis varem kohale et noh esimene päev peab eeskujulik olema ja olin siis päeva tööd teinud kui tuli ülemus ja vaatas mulle imestunud näoga otsa miks järsku uus töötaja kohal on? Hiljem tuli välja et neil ei olnudki töötajat vaja.
Jenny 06.07.2008 17:57 Tsiteeri
Noh, lugesin ka selle foorumi, päris huvitav. Oma kogemusest võin öelda et alati leain tööd läbi selle lehekülje. lomuulikult mitte nii sama et valmistan cv, ja kõik ootan. EI, vastupidi. Cv valmis ja kolmes keeles, peale seda hakan vaatama kõik mis mind huvitab, siis saadan cv. Vahel on isegi proovida seda mis sa pole kunagi proovida. Nii et läbi Cv keskuse võib leida küll.
1  |  2  |  3    >>    

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi
Palun sisesta turvakood, mida näed.

VIP tööpakkumised