AvalehtKarjääriabiTööturu foorum
 

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Positiivne/negatiivne kogemus > NULLPUNKT OÜ
Saxman 27.08.2015 21:21 Tsiteeri
Annan selle ja teisedgi sõimud politseile
Harri 27.08.2015 19:55 Tsiteeri
erinev firma jah aga sama soomlasest huiar on eesotsas. sa ei julge lepingule oma õiget nimegi kirjutada mis on Kai Juhani saksman mitte saxman nagu sa kirjutad. väike guugeldus toob väjja su tõelise pale, mis sa mõtled selle kohtuasja võita we? sa oled üks soomlasest sitapea. Kaj Saxman:
Asja pole nii. Nullpunkt Oü on täitsa erinev firma kui Mitmex Oü ja omanikud ka. Seda on näha äriregistri teabelehel
Kai Saksman 27.08.2015 16:50 Tsiteeri
Ta Aivar, kes nii kirjutas on tegelt Andres L. Oli tööl tehases, aga pandi ära jõomise ja vandalismi tõttu. Sai kibeks ja nüüd kirjutab kättemaksena valesi. Kombaini kokkupanijatest kahjuks u. 50% mehist olid alguses jõõtikud ja selle pärast pidi leidma asendajad. Vähehaavalt situatsioon stabiliseeris ja asjad sai korda. Kõigile on makstud palgad. Seda on näha, kui vaadab nt tööjõukomissiooni kodulehelt, kas keegi on raha kaebanud. Lisaks Mitmex Oü pole mitte kunagi olnud kohtus ega ole maksuhäireid. Kõik on kibe inimese valet.
Kaj Saxman 27.08.2015 16:43 Tsiteeri
Asja pole nii. Nullpunkt Oü on täitsa erinev firma kui Mitmex Oü ja omanikud ka. Seda on näha äriregistri teabelehel
ADVOKAAT 27.08.2015 16:41 Tsiteeri
Negatiivsed vastused ärakustuti seetõttu, et nad ei vastanud tõele. Seaduse järgi olid nad avalikud laimud ja sellest saab karistuse
Harri 30.07.2015 17:36 Tsiteeri
Miks pärast on kõik negatiivsed kommentaarid ära kustutatud?mis õigusega ?
kaj juhani 11.07.2014 19:36 Tsiteeri
Nullpunkt OÜ enam ei eksisteeri,selle asemel on Mitmex OÜ,ettevaatust!
aivar 27.03.2014 10:45 Tsiteeri
Hoidke kõrvale sellest firmast,kui vähegi võimalik.Kuulutab iga päev BÖRSIS ja SOOVIS töö KOMBAINI KOKKUPANIJAILE SOOMES.Tegemist tõelise huiariga,googeldage KAI JUHANI SAKSMAN,siis näete.Töövestlusel paistab kõik soliidne olevat,soomlased kohal ja renditud saal,tavaliselt delta plazas,hiljem leping sõlmitakse tavliselt enne ärasõitu d-terminali sadmamarketi kõrval autos,maksu jäetakse kõik maksmata,hea kui palga kätte saate.Iga kuu kahe järel võetakse uued mehed,kui endised niigi kaua kestavad!!!!!!

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi

Palun sisesta turvakood, mida näed.

VIP tööpakkumised