AvalehtKarjääriabiTööturu foorum

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Positiivne/negatiivne kogemus > Negatiivne kogemus.
De 13.05.2016 11:17 Tsiteeri
Tere, kui olete näinud Jari Tiito D D invest kuulutusi siis ei soovita ma teile tema kuulutusi uskuda, selle pärast et omast kogemusest tean et see palganumber mis ta teile lubab emaili ja telefoni teel ei vasta tõele ja siis kui kohal oled pantakse sind valikul võta või jatta. Temaga raha teenida ei saa sest ta on vahendajate vahendaja.
Ants 17.02.2016 14:52 Tsiteeri
Oled praegu müügiosakonna juhataja tiremanis aga miks otsitakse uut ? ja ka kuulutus Aripäevas väljas, et kas tasub kandideerida ?

Ormes Tamm:
Paistab , et kõik eksisteerivad tööandjatest rehvifirmad on läbi võetud.<br>
Tundub, et kommenteeriad on "kõvad" töömehed.<br>
Muud valdavalt lollid ja ei viitsi tööd teha.Kui mehed olete, siis kirjutage oma nimi ka kommentaaridele alla, saaks teada, mis tõde<br>
ja mis niisama joogise peaga kirja pandud. Sellest oleks ka paljudele tööle kandideeriatele abi, ei astuks ämbrisse.
spanch bob 08.05.2013 17:40 Tsiteeri
Best Partner Management OÜ seda kohta ei soovita kellegile. Negatiivne kogemus.Best Partner Management OÜ annab tühjasid lubadus
Ainar 14.04.2013 23:49 Tsiteeri
Hoiatan firma eest Metsakrabi oü omanik on einar laks laseb tööd ära teha ja laseb üle.
Jürkaga nõus 08.04.2013 09:08 Tsiteeri
Rula OÜs soovitan minna haiguslehele nii kauaks kuni lastakse lahti töötada seal on mõttetu.
daniel 31.10.2012 10:42 Tsiteeri
Ormes Tamm:
Paistab , et kõik eksisteerivad tööandjatest rehvifirmad on läbi võetud.<br>
Tundub, et kommenteeriad on "kõvad" töömehed.<br>
Muud valdavalt lollid ja ei viitsi tööd teha.Kui mehed olete, siis kirjutage oma nimi ka kommentaaridele alla, saaks teada, mis tõde<br>
ja mis niisama joogise peaga kirja pandud. Sellest oleks ka paljudele tööle kandideeriatele abi, ei astuks ämbrisse.

Sooviks teile öelda et olin teie tartu osakonnas suht hea töömees ja tegin head tööd kuid ometi teie firma tegi mind uute tööandjate silmis kehvaks tegijaks. ma pole midagi teie firma kohta halba kuhugi rääkinud. kui soovite mulle midagi heastada siis helistage nr. 58451434
Ormes Tamm 05.03.2012 12:00 Tsiteeri
Paistab , et kõik eksisteerivad tööandjatest rehvifirmad on läbi võetud.
Tundub, et kommenteeriad on "kõvad" töömehed.
Muud valdavalt lollid ja ei viitsi tööd teha.Kui mehed olete, siis kirjutage oma nimi ka kommentaaridele alla, saaks teada, mis tõde
ints 12.12.2011 20:36 Tsiteeri
UÜ Rohutirts ja väidetavalt Peeter Mägi-kelm kuubis
asd 10.12.2011 16:42 Tsiteeri
Oscarrehidega on tõesti negatiivne kogemus. Pole palka saanud ega midagi. Isegi ei vastata enam mu emailidele ja kõnedele. Peeter ei saa olla normaalne ülemus kui nii teeb. Hoiduge sellest töökohast ja nendest inimestest. !
vladimus 27.11.2011 19:19 Tsiteeri
M-Partner HR OÜ personalivahendusfirmaga tekkis konflikt, kus nad kutsusid vestlusele, kus nei polnud konkreetset tööd pakkuvat firmat. Lihtsalt tahtsid oma andmebaasi täiendada töötu tühisõidu arvelt.
Jürka 11.11.2011 23:34 Tsiteeri
Hoidke kindlasti eemale Tartu 2G Baltic Company'st ja Tallinnas Rula Rehvid OÜ'st! Lähete orjaks! Kliente petetakse ka nii, et silma ka ei pilgu. Masendav, et keegi nii alatult rikastub. Ärge toetage neid firmasid! Ma teinekord kirjutan nende tegemistest! Aga äkki keegi võtab ka sõna, tean et seal on väga voolav kaader olnud?
bb 07.10.2011 15:01 Tsiteeri
Jaah tiremanniga pole uldse m6tted kokkupuutuda!!! arvestavad sellist asju valja mida pole olnud ja pannakse toole idiootidega kes ei suudagi rattast lahti keerata ja kuhu perse sellistega saab porsched teha ja makstakse talle sama palju kui teistele!! hoidke eemale Tiremannist ja Harra Olavi v6i mis ta on raagib sulle l6ppuni seda mida sa tahad kuulata ja l6puks laseb ule.....
velts 29.09.2011 16:20 Tsiteeri
ja muidugi maksuamet vöiks ka neid kummikaid rohkem külastada seal ikka päris huvitav raha voolavus isegi mulle võhikule on see selge
eero 29.09.2011 16:16 Tsiteeri
hooaeg on tulemas,palun kuulake mis teile eelnevalt räägitakse see jutt pole vale.pärast jääb üle süüdistada vaid ennast
aksel 28.09.2011 13:49 Tsiteeri
vianor e. praegu tireman ärge minge palun sellele odavale liimile. teid lihtsalt lastakse üle
xxx 26.09.2011 10:32 Tsiteeri
Kummimeest ei soovita tõesti kellegile
Kodanik 17.04.2011 15:30 Tsiteeri
Ilmselt olete märganud et Atko grupp otsib pidevalt töötajaid osakondadesse üle eesti.Läksin ka liimile ja sain tööd Pärnu osakonna meistrina.Nüüd ku olen sealt läinud siis üks tõsine soovitus tööotsijatele:HOIDKE NII VÕIMALIKULT KAUGELE SELLEST ETTEVÕTTEST KUI VÄHEGI VÕIMALIK.Sellise rööveliku käitumisega firmat annab päris leida teist.
ku 13.04.2011 13:37 Tsiteeri
Vianor ja praegu on tireman seda kohta ei soovita kellegile!!!! tegin mittu hooaega seal ja v6tavad toole taitsa mytetu inimesi kes ainult rikkuvad ja l6ppuks pead uksinda tegema tood aga palka selle eest rohkem ei saa,katsuvad v6imalikult ule lasta !!! ei soovita !!!!
anonim 23.02.2009 11:22 Tsiteeri
EXTRA STYLE Kimsi Kaubad OÜ ne ustraivaites v etot obuvnoi magazin, oni obmanivajut, ne berut 4eloveka na rabotu i ne platjat!!!!!!!!! OBMAN!!!!!!!! Budte bditelni!

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi

Palun sisesta turvakood, mida näed.

VIP tööpakkumised