AvalehtKarjääriabiTööturu foorum
 

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Positiivne/negatiivne kogemus > Kodusaade OÜ
Veel hoiatus antud tööandja kohta! 28.11.2011 15:03 Tsiteeri
Tõsiselt kahju on, et ei võtnud eelmisi hoiatusi piisavalt tõsiselt varem. Nimelt kõik eelpool mainitu on 100% tõsi. Alguses näitab Süvari suurepärast isiksust. Pidev jutt, kuidas ta on töötajasse jubedalt uskus ja kui kihvt ja tore kõik on jne. See, et tal on koguaeg ajahäda ja nii nii kiire, see on ka tõsi. Kuigi ega tegelikult ei ole tal midagi nii kiire. Vaja kodus passida ja tähtsat nägu teha ning rahasid sisse kasseerida lihtsalt!

Fakt on see, et antud ettevõttega "koostööd" teha saab ainult ettevõte, kelle töötaja on nukk, kellel endal mõistus puudu on. Terve mõistusega inimesed saavad ühel hetkel (enamasti avaldab Süvari ennast paari kuuga) aru, millega neil tegelikult tegemist on.

Lõpuks ongi see, et koostöö lõpetamisel leiab Süvari igasuguseid ettekäändeid, vabandusi ja nõudeid, millega viimast tasu mitte välja maksta. Lisaks sellele on tal siis järsku jube jube jube kiire jälle ja ei ole aega kokku saada, et asju üle anda jne.

Peab tunnistama, et esimese asjana Süvari ütleb ise ka, et temast on netis 2 artiklit- aga, et need pidid valed olema. Need ei ole valed. Eks aega on sellest sitast möödas, mis ta korda saatis, kuid kahjuks peab tõdema, et inimene ei ole absoluutselt õppinud. Käitub samamoodi edasi- küll ei varasta lastelt enam raha, kuid oma kliente ja töötajaid huiab ja teeb rahast tühjaks täpselt samamoodi, vaat, et isegi juba hullemini.

Olge palun väga väga ettevaatlikud ja uskuge, parem on leida kohe normaalne töökoht, kui läbi teha sellist põrgut, mis selle äärmiselt ebameeldiva inimesega kaasas käib!

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi
Palun sisesta turvakood, mida näed.