AvalehtKarjääriabiTööturu foorum
 

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Positiivne/negatiivne kogemus > Kas üldse on võimalik...?
Agnessa 03.06.2014 20:05 Tsiteeri
Sama siin. Suures hädas pagesin välismaale, kus olin 6 aastat ja tahaks tagasi tulla, aga tööd pole kusagil. Omaarust ka nagu kogemusi on, aga kõik saadetud CV-d jäävad vastuseta. Mina sellist summat 800 bruto ei küsi, aga miinimumi eest ka nagu teha ei taha, kusjuures olen ma väga tegus naine ega kõlguta kuskil jalga. Masendav.
helts2 15.08.2012 13:01 Tsiteeri
Kas üldse tööotsimisportaali kaudu tööd leida? Olen kaks aastat päris aktiivselt üritanud, CV on mul siin juba ma-ei-mäletagi mitu aastat üleval. Heal juhul kutsutakse vestlusele ja see on ka kõik, tagasiside on kõikidel puhkudel täpselt ühesugune. Ometi on ju alati kõik kriteeriumid paigas olnud ja töökogemust üle 10 aasta. Aga naisterahva kohta on 800 eurot bruto palgaks küsida vist hullumeelselt suur summa, sest enamus juhtudest olen aru saanud, et asi jääb just selle taha, aga ma ju ennast tunnen ja tean, milleks ma võimeline olen.
On kellelgi mõni positiivsem kogemus ka ja õnnestunud tööd leida. Tahaks kohe teada, mis planeedilt see inimene olema peaks siis.

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi
Palun sisesta turvakood, mida näed.