AvalehtKarjääriabiTööturu foorum

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Positiivne/negatiivne kogemus > Kandideerimine ja tööpakkuja suhtumine
külli 23.07.2013 17:08 Tsiteeri
Olen täielikult nõus,et palk võiks olla avalikustatud,jääks ära tööotsijal cv saatmine,kui palk ei sobi ja tööpakkujalegi ilmselt laekuks vähem cv-sid,millele ei jõuta vastata või ei soovita vastata.Jääks ära ka asjatu töövestlusele minek ja tööandjagi kutsuks vestlusele vaid inimesed kellel on huvi antud palgaga tööle minna.
Kandideerisin juba 4 korda ühte firmasse.Ühe korra sain vastuse,et ei osuunud valituks.Ja järjekordselt on selle firma töökuuluus cv keskuses üleval.Panebki imestama,miks mulle ära öeldakse,kuigi ma olen seda sama tööd teinud 7.5 aastat ja ei vajaks isegi väljaõpet.Saatsin ka meili küsimusega,aga vastust saanud siiani ei ole.
Raske on see töötVCRLPu elu.Kõik soovivad et annad endast 100 ja enam %,aga palka enamustes kohtades 300-400 bruto.
Andrus 03.07.2013 10:48 Tsiteeri
OÜ Intercom ( SAUNAMAAILM), töökuulutus ammu aegunud, kuid tööandja ei ole suvatsenud saata mingit tagasisidet. Raske on ju valida kõik mittevalituks osutunud ja saata kõigile üks vastus.
Mnjh 08.11.2012 12:26 Tsiteeri
Ma tegin läbi kõik voorud kuni viimseni. Viimases voorus öeldi, et sain tööle ning saadavad lepingu mulle järgmisel päeval. Järgmise päeva õhtul saatis sekretär kirja, et ülemusel läks kiireks aga saadetakse järgmise nädala esmaspäeval. Olen sinna 2 kirja kirjutanud ja uurinud, et mis toimub. Lepingut pole siiani saanud ja möödas on 3 nädalat. Neil olevat kiire olnud. Päris õnnetuks teeb selline suhtumine :(
kandideerija 25.07.2011 11:33 Tsiteeri
Tööandjad ei suvatsegi tagasisidet anda, ka siis kui seda lubanud.
Siia võikski panna üles kõikide ebaviisakate tööandjate kontaktid.Cv kekusel on nõudmised vaid tööotsijatele aga mitte tööandjatele.2 nõuet peaks olema täidetud - firma nimi ja palga suurus. Palk on see mis võtab ära nn. tööandja probleemi paljude cv lappamise osas- mina ei kandideeri sinna kus palk ei sobi mulle, kellele sobib see kandideerib.
Alustuseks siis üks ebaviisakas kogemus - Valior otsis müügiesindajat ,kutsus kenasti vestlusele ja lubas anda tagasisidet olenemata tulemusest ja valikust.Ootasin,ei midagi, saatsin meili- ikka ei midagi, niipalju oleks ika pidanud üks firmajuht aega leidma et meililegi oleks paarisõnaga vastuse anda.
Hr. William Vesilind Valiorist ei pidanud oma sõna .Kurb aga kui firma juht on juba sellisne siis ei oska ka firmast endast midagi arvata.
tõnis 21.03.2011 15:59 Tsiteeri
mina olen korduvalt käinud ja teinud ja saatnud ja lõpuks peale viimast vooru on vaikus ja peab ise uurima! mugavad ja ükskõiksed!
Maie 16.03.2011 22:02 Tsiteeri
See pole kõige hullem variant. Saad järeldada et ei pääsenud teise vooru...on ka juhuseid, kus suured nn soliidsed ettevõtted jooksutavad sind (teed läbi mitu vooru) ja lubavad lõpliku pakkumise saata ja siis lõpuks jätavad selle saatmata ja sinuga ei võeta ühendust ega põhjendata, milles asi on...
Kats 02.03.2011 10:37 Tsiteeri
Tere!
Igas tööotsingu portaalis on kirjas nõudmised tööotsijale - korrektne CV, kaaskiri, motivatsioonikiri, esseed, foto jne.
Aga tööandjad ei kavatsse isegi ühendust võtta ja teatada sedagi nt. et ei saanud järgmisse vooru või tööle.
Isegi suured soliidsed ettevõtted ei tee seda!

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi

Palun sisesta turvakood, mida näed.

VIP tööpakkumised