AvalehtKarjääriabiTööturu foorum
 

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Positiivne/negatiivne kogemus > HOIATUS! Kontaktikeskus OÜ
harik44 08.08.2018 14:33 Tsiteeri
Tundub, et ka selle ettevõtte krediidiskoor on riskantne -> https://www.inforegister.ee/11724971-KONTAKTIKESKUS-OU
Mart 01.03.2018 10:49 Tsiteeri

Ei saagi aru, mille eest seal palka makstakse, kui MTAle nii palju võlgu ollakse

01.03.2018 Creditinfo Eesti AS

MAKSUVÕLGADE RAPORT
Nimi: KONTAKTIKESKUS OÜ
Registrikood: 11724971
Aadress: Parda tn 8 10151 Tallinn, Harjumaa
Telefon: 6304001
Faks: 6304040
MAKSUDE SALDO
Maksudevõlgade saldo näitab võlgnevusi Maksu- ja Tolliametile reaalajas. Maksuvõlg koosneb põhimakse- ja intressinõuetest. Intressivõlg on jooksev arvestuslik intress.

01.03.2018 seisuga on maksuvõlg 65 410 eurot
01.03.2018 seisuga on ettevõttel intressivõlg 496 eurot
Kasparile 23.05.2017 23:52 Tsiteeri
Kaspar,

teadmatusest eeldades võid endast rumala mulje jätta.
Minu ning minu tollaste kolleegide puhul ei jäänud asi mitte sinnapaika, vaid hoopis töövaidluskomisjoni. Ja siin tõendite ning dokumentidega lehvitada poleks asjakohane, tegu on siiski foorumiga, kus oma kogemusi jagada.

Lisaks- kas see, et palgaleht saadetakse, tähendab, et see ka korrektne on? Korduvalt kogenud olukorda, kus ei olnud. Palgalehte parandati mitmeid kordi, kuna töötajad ise pöörasid tähelepanu puuduvatele töötundidele ning summadele ning meenutasid ülemustele oma töölepingu seadusest tulenevaid õiguseid.

Ning lõpetuseks, sinust on äärmiselt sinisilmne väita, et kuna sinul pole säärast olukorda tekkinud, siis "pole mitte kunagi olnud sellist olukorda".

Teistele ütleks nii palju, et tol korral jäid peale petetud töötajad (neid oli mitmeid) ning ettevõte maksis palga pärast väga pikki vaidlusi, ebaviisakaid kõnesid, töötajate solvamist, töövaidluskomisjoni ning hilinemist palga siiski välja.
Minu silmis pole säärane võitlus seda väärt.

Sulle, Kaspar, soovin aga antud ettevõttes edu.
Kaspar 11.05.2017 12:35 Tsiteeri
Hey

Olen töötanud antud ettevõttes üle 3aasta kokku ning võin küll enda kui ka teiste kogemusest öelda, et antud kommentaarid ei vasta tõele.

Pole veel kohanud seda, et kellegisse suhtutakse kuidagi halvasti või ollakse lihtsalt ebameeldiv. Ükski ettevõte ei saaks niimoodi toimida pikas perspektiivis.


Mis puudutab töötajate tasustamist, siis siin pole mitte kunagi olnud sellist olukorda, et ei taheta maksta või makstakse vähem kui sa oled teeninud. Nagu kord ja kohus saadetakse palgaleht, millele järgneb makse panka. Iga kuu toimub see kindlatel kuupäevadel.

Et kui kasutaja Anon või Mae jutus mingi tõde on, siis miks jätsite asja sinnapaika või miks pole toodud ühtegi tõendit, et reaalselt ka nii oli. Seniakau on tegu ikkagi pahatahtliku laimuga.

Kaspar
Mae 30.09.2016 00:25 Tsiteeri
Rasmus, loodetavasti läks sul vestlus hästi ja kõik korras, aga sinna tööle minnes peab olema valmis hiljem ka töövaidluskomisjoni minema. Kõigil muidugi nii halvasti ei lähe, aga kas tasub riskida.. Pigem leida mõni usaldusväärne koht.
Rasmus 09.08.2016 00:10 Tsiteeri
Tere, kas olite töötaja seal? Hetkel plaanis intervjuule minna sinna.
Anon 27.04.2016 21:18 Tsiteeri
Ettevaatusega läheneda firmale Kontaktikeskus, võimalusel hoiduda kõigist selle firma poolt pakutavatest ametikohtadest! Kasutavad iga võimalust, et palka lubatust vähem maksta (korrektsest lõpparvest võib und näha) ja juhtivatel kohtadel isikute suhtumine töötajatesse on ebameeldiv ning kohati seadusega vastuolus.

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi
Palun sisesta turvakood, mida näed.

VIP tööpakkumised