AvalehtKarjääriabiTööturu foorum
 

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Positiivne/negatiivne kogemus > Facebook - kasu või kahju?
Lembit Lepp 10.10.2015 12:05 Tsiteeri
Tere.
Minu arvates on Facebook selles kontekstis täielik jama sest praegu saab ju igaüks postitada mida iganes. Mis puutub sunniviisilisse konto0 omamisse selleks et tööle saada..no see on täielik absurd mis vajab küsimuse ülestõstmist nt. teledebattidel. Põhjus siis selles et suur hulk töö-andjai--pakkujaid varjavad oma tegelikke andmeid. Seega tekib küsi8mus cv portaali hadajale; Kunas saabub see aeg kui töökuulutuse avaldajalt-pakkujalt nõutakse vähemalt tegevusvaldkonna avalikustamist?
Huviline 01.10.2015 13:56 Tsiteeri
Tere!

Mis te arvate, kui suurt osakaalu määrab tööandjale, kas tööle soovijal on Facebooki konto või mitte?

Kas see, kui kandideerijal puudub konto, võib lükata pigem eemale, või annab hoopis edu? Eemale selles suhtes, et tööandja ei saa tagaselga kandideerija kohta infot hankida. Edu ehk selles suhtes, et tööline ei ole sõltuv Facebookist ja tõenäoliselt kasutab aega töö tegemiseks.

Kas tõesti Facebook on ennast suutnud peale suruda nii, et inimene peab tihti sunniviisiliselt sinna konto tegema, kui tööle tahab kandideerida?

Paluksin adekvaatseid arvamusi tööandjatelt ja üldse inimestelt, kellel on selles vallas kogemusi.


Tervitades ja ette tänades :)

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi
Palun sisesta turvakood, mida näed.

VIP tööpakkumised