AvalehtKarjääriabiTööturu foorum
 

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Positiivne/negatiivne kogemus > AJASTO EESTI konkurss koordinaatori ametikohale
Agnes 12.12.2008 10:59 Tsiteeri
Sain ise ka päev enne konkursi tähtaja lõppu viisaka äraütlemise, justkui poleks eriti süüvitudki.Küsisin veel mõne küsimuse, millele aga ei vaevutud vastama. Alguses mõtlesin, et määravaks sai minu soome keele mitteoskamine, aga muudes kriteeriumides olin enda arvates sobilik.Tõesti, praegusel raskel ajal kandideerivad inimesed, kes saadavad vist huupi CV-d ja absoluutselt ei kvalifitseeru konkreetsele töökohale. Aga kahjuks pole selgeltnägija, et aru saada, mida firma juht silmas peab kui töötajaid otsib ja mille järgi valib lõpuks.Pea püsti!!!
inks 10.12.2008 15:40 Tsiteeri
minu meelest on juba kolm korda ajastol ka tootmisplaneerijale kandideerimist pikendatud. ometi kandideerivad paljud vastava hariduse ja kogemusega inimesed.
vastus oli viisakas, aga kuulutust pikendati taas...
kerly 08.12.2008 20:47 Tsiteeri
juba järgmisel päeval peale cv saatmist tuli vastus et vabandage kahjuks ei osutunud teie valituks ja sooviti jõudu ja head tööotsimise õnne.mees kandideeris kahele kohale.
Agnes 04.12.2008 15:33 Tsiteeri
Kas keegi pea 140st kandideerinust on ka positiivse vastuse saanud ja jõudnud esimesele intervjuule?Konkurssi pikendati mingil põhjusel.

A.

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi

Palun sisesta turvakood, mida näed.

VIP tööpakkumised