AvalehtKarjääriabiTööturu foorum
 

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Palk > vahetus kestab 24 h
kutt 07.12.2006 11:24 Tsiteeri
Tänapäeval on vist nõutav ametijuhend kus kõik liigutused kirjas.Kui lased omale selga istuda,siis nad seda heameelega ka teevad.Kui palka küsida ei oska,siis pead uue koha otsima,vaevalt nad ise sulle pakkuma tulevad kuna oled end sellise leplikuna juba näidanud:( Ja kui sa praeguse koha peal asendamatu ei ole,siis ei hakka keegi ka sind kinni hoidma,küll nad uue töötaja leiavad.Iseasi,kas keegi sellise palganumbri peale üldse tulebki-kümme aastat tagasi oli 5000 juba hea brutopalk,tänapäeval aga suht konkurentsivõimetu
head 05.12.2006 09:27 Tsiteeri
Vahetus kestab 24 h, kuhu on sisse arvestatud töö-,valve- ja puhkeaeg. Palk on jäänud samaks 10 aastat, kusjuures aastate jooksul on koguaeg lisatöid juurde tulnud märkamatult. See tähendab, et kui võrrelda 10 aasta tagust töömahtu tänasega, on see ligi 2 korda tõusnud. Kas tõesti ei saa midagi teha palga tõstmiseks, sest ma olen ise nõus olnud lisatööde tegemisega? Juhataja ei ole nõus palka tõstma, kuna leping on ka selline "ümmargune", et töö peab tehtud olema ja töökirjeldust ei ole. Kuidas küsida palka juurde, et seda ka makstaks, kas ainult streik aitab?

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi
Palun sisesta turvakood, mida näed.