AvalehtKarjääriabiTööturu foorum
 

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Palk > teeni lõbutsedes ;)
mart 04.12.2009 21:48 Tsiteeri
Et kui huvi siis väike alustuskokkuvõte:

http://dungeons-treasures.com/inscription.php?c=1&p=16964

esmalt registreeri end ülal antud lehel.

Üldiselt on asi nii, et iga kuu lõpus tehakse kuld rahaks, kulla ja raha suhe selgitatakse iga kuu alguses eelnevale kuule. Ning hakkab jälle otsast pihta, vahest toimuvad contestsid ka kus olenevalt oskustest teenid samuti ;)

Peale registreerimist osta poest suvaline relv, peaasi, et strong oleks. Relva saad kätte võtta my equipment alt. Seejärel taverni alla minna ning sealt saad dungeouni endale, iga päev saab ühe koopa. Seal saad igasugu potione ning kulda, mida suurem level oled, seda rohkem koobastest kulda saad. Koopast saadud võtmed saad maha müüa chest roomsis. Koobastest veel nii palju, et igast uksest saab sisse minna, kui ei saa siis tuleb algul mujale minna ja kogu ruum lõpuks läbi käia. Hiljem kui kulda rohkem siis võib kaitsmed ka peale osta kuskil +3 leveliga, rohkemat pole vaja. Bonus all on igasugu mänge, enamus aga tahab, et ise sisse investeeritaks, kuid on ka üks jõulumäng seal sel kuul. Ning mis veel, treasure hunt'is käi iga päev, sealt saad endale ühe pileti võtta iga päev ning kaardil vabale ruudule klikkida, samuti võib võita nii summasid kui kulda ja võtmeid.

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi
Palun sisesta turvakood, mida näed.