AvalehtKarjääriabiTööturu foorum

NB! Foorumi kommentaarid on avaldatud lehe külastajate poolt ning neid ei toimetata. Kommentaaride sisu ei pruugi ühtida CV Keskuse arvamusega.
Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest kliendituge, kirjutades aadressile info@cvkeskus.ee

Tööturu foorum > Palk > Otsin tööd
<<    1  |  2  
eret 19.04.2012 21:34 Tsiteeri
[user]eret:[/user][quote]Tere,<br>
<br>
otsin õmblejat või tiikijat, millised on teie võimalused, kogemused?<br>
<br>
Eret<br>
<br>
user]bt:[/user][quote]Otsin tööd käsitöö vallas, võib pakkuda ka müüa kohta käsitööga tegelevas ettevõttes. Sobib nii poolekohaga kui ka täiskoht.[/quote][/quote]
Allan 19.04.2012 21:26 Tsiteeri
Kaks 28 aastast noormeest otsivad tööd soomes või rootsis, pakkuda võib näiteks üldehitustöid, kipsitöid on ka torutööde kogemus, on olemas ka ühel roheline kaart teine tuleb mai kuu esimesel poolel. Oma auto kasutamise võimalus ja olemas ka elementaarsed tööriistad.

55655184 Allan
allan10@hot.ee
eret 08.04.2012 23:09 Tsiteeri
Tere,

otsin õmblejat või tiikijat, millised on teie võimalused, kogemused?

Eret

user]bt:[/user][quote]Otsin tööd käsitöö vallas, võib pakkuda ka müüa kohta käsitööga tegelevas ettevõttes. Sobib nii poolekohaga kui ka täiskoht.[/quote]
kristjan 26.01.2012 18:25 Tsiteeri
tere!
Olen 19 aastane sportliku kehaehitusega nooremees ja otsin tööda tartus !
Kerli 03.01.2012 15:38 Tsiteeri
Soovin leida tööd sekretärina, raamatupidaja assistendina või andmesisestajana. Vaatan läbi ka kõik muud samasse valdkonda kuuuvad pakkumised. Töökoht võiks olla Tartus.
bt 26.07.2011 13:25 Tsiteeri
Otsin tööd käsitöö vallas, võib pakkuda ka müüa kohta käsitööga tegelevas ettevõttes. Sobib nii poolekohaga kui ka täiskoht.
Ervin 18.07.2011 22:54 Tsiteeri
Otsin Tallinna puiduga seonduvat töökohta, olen kohusetundlik ja täpne. Oman kogemusi puidutisleri alal.

Ervin 56953311
Tatjana 26.05.2011 13:14 Tsiteeri
Otsin tööd lasteaiaõpetaja abina
Mari 28.02.2011 12:57 Tsiteeri
Soovin leida tööd Tallinnas, kaubapaigutajana või autopesijana.Varasem töökogemus kaubapaigutajana.Inglisekeelt ,venekeelt ei valda.olen kiire õppia.pakkumised saata mu e-mailile: kiltermari@hot.ee
janek fliess 01.04.2010 14:30 Tsiteeri
soovin leida laohoidja või transporttöölise (tõstukid) kohta.olen väga kohusetundlik.ja õpin kiiresti töö selgeks.olen ennem töötanud transporttöölisena ja laohoidjana.arvutit tunnen ka keskmiselt.
Mait Sinisalu 03.03.2010 09:01 Tsiteeri
Olen töötanud meistrina, laohoidja-laadurijuhina.Vaatan läbi kõik tööpakkumised.
.
Riina 19.12.2009 18:51 Tsiteeri
Otsin Tallinnas tööd lasteaiaõpetaja abina, pikapäevarühma kasvatajana, kunstiõpetajana või kaubapaigutajana kaubanduskeskustes. Pakkumised saata mu e-mailile: kuldkala400@hot.ee
<<    1  |  2  

Uus postitus
Sinu nimi *
Sinu e-mail * Ainult administraatorile nähtav!
Tekst *
Turvakood * Uuendan koodi

Palun sisesta turvakood, mida näed.

VIP tööpakkumised